Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Усі ми родом із дитинства

   Вітаю всіх вчителів з Днем вчителя! Це свято появилося на землі, бо є люди, які своєю працею роблять світ кращим і мудрішим. Сьогодні у нашій школі було свято для них – вчителів. Їх важко здивувати, бо вони добре знають нас, що ми вміємо. Але вчителі уважно слухали, аплодували нам, підтримували. Концерт був гарним, щирим. Про нього я ще розкажу. 

   

   А напередодні концерту, коли всі вчителі ще сходилися до школи, була фотосесія для вчителів, яку проводила моя мама, фотограф Людмила Палагіцька. На гуртку «Натхнення» Ірина Дмитрівна з учнями підготували фото-зону. Це величезний плакат, на якому багато разів написано «День вчителя». Плакат прикрасили, постелили червону доріжку і запрошували вчителів до фотографування.  А після фотосесії розпочався концерт.

 Розпочали концертну програму до Дня вчителя дві учениці другого класу Юля та Настя (там тільки дві дівчинки в класі). Потім звучала фортепіанна музика. Уперше на шкільному концерті грали на піаніно учні, які вчаться в музичній школі Богдан Кохман (9 клас), Ангеліна Вовк з 7 класу та я, Анастасія Палагіцька. Ведучими на святі були Божена Івасюк (11 клас) та Євген Пронюк (9 клас). На концерті ми грали, говорили, співали, жартували і танцювали. Квінтет дівчат 4-7 класів співали, були також сольні пісні Оксани Марцінко, Ангеліни Вовк, Аліни Павлюк та Анастасії Пронюк. Колективну пісню "Вчителі" виконував наш цілий клас, ця пісня поєднанана з читанням репу. А ми всі розказували вірші.

   Дівчата з старших класів (7-8 класи) танцювали сучасний спортивний танець, які підготували з вчителькою хореографії Світланою Ярославівною. Та справжньою несподіванкою для всіх вчителів, а особливо для директора школи була фізкультхвилинка. Вона називалася "Усі ми родом із дитинства". Директора школи запросили, щоб здійснити стрибок у дитинство. На екрані одна за одною з'являлися фотографії наших вчителів, коли вони маленькими школярами, а Володимир Ярославович мав їх упізнати. Було дуже весело, забавно, ми ще таких вчителів не бачили.

   А потім було дуже романтично. На столі були великі свічки. Ведучі запрошували вчителів запалювати свічки знань, любові, пам'яті та інші. Іх запалювали заступник директора Світлана Василівна, директор школи Володимир Ярославович, класний керівник 11 класу Віктор Васильович, заступник директора Наталія Василівна та колишній директор школи Йосип Дмитрович. Потім на сцену вийшли старшокласниці Марія-Анна Турик, Вікторія Савик, Вікторія Досюк та Юстина Самборська, які зіграли сценку про учительську долю та муз натхнення. А наприкінці всі вишли на сцену і подарували вчителям пісню, яку заспівувала Оксана Марцінко з 5 класу.

   Ще раз вітаю всіх вчителів з їхнім святом. Бажаю енергії, щастя, здоров'я, Божої наснаги та благословення. Щоб кожен вчитель гордився своїми учнями. А ще щоб ви, шановні вчителі, здійснили всі свої мрії і досягли мети. Щоб зуміли передати нам свої знання, а ми з ними досягнули найвищих рівнів своїх мрій. 

Анастасія Палагіцька, 5 клас

    05 жовтня учні Клубовецької школи вітали своїх вчителів із професійним святом. Світлини з святкування Дня вчителя у Клубовецькій школі можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці

 

5237108
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2342
4810
33398
5168708
84093
164047
5237108

Ваш IP: 3.208.22.127
Server Time: 2019-05-19 11:36:37
Счетчик joomla