Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Подорож у Країну Радості й Добра

   23 жовтня у рамках святкування 100-річчя від дня народження видатного педагога та вихователя Василя Олександровича Сухомлинського у четвертому класі відбувся урок позакласного читання  «Подорож у Країну Радості й Добра», який підготовали класний керівник Світлана Василівна Татарин у співпраці з шкільною бібліотекою. Під час цікавої мандрівки школярі зупинялися на п'ятьох станціях. Перша станція -  Історія одного життя. Школярі переглянули відеопрезентацію та ознайомилися з біографією Василя Сухомлинського. Друга станція -  Місто Читайликів. Четвертокласники переказували оповідання та казки В. Сухомлинського, а також демонстрували свої ілюстрації до прочитаних творів.

 

   У класі працювало чотири групи, перші дві переповідали повчальні історії автора, інші дві - опис природи, спостереження за природою. Третя станція - Море загадок. З цим завданням школярі впоралися дуже оперативно. На четвертій - Ігровій станції була фізкультхвилинка ввічливості, вона як корисна, так і потребує уважності учнів. П'ята станція - Острів Театральний. У класі справді був театр, всі (разом з вчителькою) озвучували ролі.

   Спершу старшокласники подарували лялькову вистава за творами В. Сухомлинського "Сніжинка і Сонце", "Золота бджілка", "про Добру людину". Ролі виконували: В. Савик, М. Турик, Б. Шешурак, Б. Кохман, Т. Кохман, І. Федорак (9 клас). А потім школярі озвучували вибрані твори Василя Сухомлинського.

   Заключною станцією було обговорення уроку та оцінювання учнів. Учні навперебій ділилися враженнями, були досить активними та справедливими. Твори Василя Сухомлинського виховали не одне покоління дітей, і нині вони актуальні, і близькі школярам. Шкільний бібліотекар розказала про книжки В. Сухомлинського, які є у нашій бібліотеці і запросила до читання.

Світлини Михайла Турика, 9 клас

4950496
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4079
4001
20843
4898795
99385
141341
4950496

Ваш IP: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-22 22:17:28
Счетчик joomla