Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

В осінньому саду Олесі Франко

   Сьогодні, в останній день жовтня, я побувала в осінньому, творчому саду Олесі Мирославівни Франко. Прізвище Франко є дуже відоме. Про поета Івана Франка знають всі - читали, вчили, слухали його твори. А Олесю Франко ви теж захочите знати ближче та прочитати її вірші, після того, як дізнаєтеся, що вона є правнучкою Онуфрія, рідного брата Івана Франка. Олеся Франко презентувала свій збірник віршів та пісень про осінь "А вже осінь прийшла у мій сад" у місті Івано-Франківську, яке назване в честь Івана Франка, в центральному народному домі (вулиця Шевченка)

  

А ведучою на презентації була Леся Геник, вона є керівником "Об'єднаних словом". Розпочалася зустріч піснею, музику для якої написала Олеся Франко, а слова Олександра Кірій з Харкова (я була у неї на презентації в "Галичині"), співала Наталія Казка.

   Далі було знайомство з Олесею Мирославівною Франко. Народилася вона 18 листопала 1965 року в м. Калуші Івано-Франківської області. У тому будинку, де народилася Олеся Мирославівна, діє музей-оселя Івана Яковича Франка.

 Олеся Франко поетеса і музикант, громадський діяч. Дивно, як вона всюди вспіває! Працює вчителем музики по класу фортепіано в Івано-Франківській музичній школі ім. Дениса Січинського та Калушській музичній школі. На презентації виступали деякі її учні з обох шкіл. Вони грали твори на фортепіано, розказували вірші та співали пісні під акомпонемент Олесі Франко.

   Я також зіграла два фортепіанні твори "Етюд" і "Фарби осені". Мій виступ був дарунком (сюрпризом!) для Олесі Мирославівни і запрошенням до нашої школи.

  Ще на презентації згадували прихід Різдва, звучали гарні колядки.

   Мені сподобалося усе, а особливо, коли старші учні виконували фортепіанні твори і розповідь про Олесю Франко.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

Світлини Лесі ГЕНИК

5536187
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1737
4274
23684
5479057
88820
150432
5536187

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 09:20:54
Счетчик joomla