Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Людина 2018 року

   Наприкінці 2018 року  редколегія учнівської газети «Шкільна правда» провела опитування серед старшокласників Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Ми визначали “Людину 2018 року села Клубівці”. Учні вибирали людей, які багато зробили цього року для нашого села і для нашої школи. Звісно, це результат на рівні школи, але газета «Шкільна правда» має вже свій авторитет, набутий за 8 років діяльності, свою думку та бачення. Було визначено 12 претендентів на це звання. В п’ятірку лідерів ввійшли люди, які набрали найбільше учнівських голосів, це: директор школи Пронюк Володимир Ярославович, сільський голова Рекетчук Богдан Іванович, фельдшер Івасюк Марія Ярославівна, завклубом Середюк Роман Петрович, вчитель фізкультури Павлюк Ігор Іванович. У кожного з переможців ми візьмемо різдвяне інтерв'ю. 2018 рік став значущим для Ігоря Івановича Павлюка народженням першого онука. Вітаємо!

 

 

   Це опитування дуже цікаве тим, що ми вибирали людей, на яких хочемо бути подібними, брати приклад з них. Ці люди дуже багато роблять для нас, стараються, змінюють життя на краще. Вони вчать і надихають нас. Ми ними захоплюємося. Вони є нашим прикладом для наслідування. Вони багато значать для нас. У списку претендентів були ще: депутат Тисменицької районної ради Проценко Юрій Володимирович, бібліотекар Палагіцька Марія Дмитрівна, директор краєзнавчого музею Карпів Йосип Дмитрович, науковець Карпова Ольга Іванівна, дяк Досюк Микола Михайлович, паламар Герман Йосип Йосипович, тренер Пронюк Богдан Володимирович.

  Такі опитування будуть проводитися редколегією «Шкільна правда» щороку, а це означає, що кожен має шанс потрапити у цей список, при умові, що будете добросовісно працювати і славити наше село, школу, церкву. Нам дуже приємно, що у нашому селі є такі люди, які потрапили у цей список. Було би сумно, якби таких людей у селі не було. 

    Ми вітаємо переможців з таким визнанням та високою оцінкою наймолодшої та найсправедливішої аудиторії.  Бажаємо гарних Різдвяних свят, щедрих Божих дарів, натхнення творити світ кращим і добрішим, родинного тепла, миру та добробуту.

Шешурак Богдана, 9 клас

Пропонуємо нашим читачам різдвяні інтерв'ю 

Директор школи Пронюк Володимир Ярославович. Читайте тут...

Сільський голова Рекетчук Богдан Іванович. Читайте тут...

Фельдшер Івасюк Марія Ярославівна. Читайте тут...

Завклубом Середюк Роман Петрович. Читайте тут...

Вчитель фізкультури Павлюк Ігор Іванович. Читайте тут...

 

4969387
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4438
5958
10396
4929653
118276
141341
4969387

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:54:26
Счетчик joomla