Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Ви вже щасливі, бо живете на цій землі

   Середюк Роман працює завклубом у селі Клубівці. Учні його добре знають і поважають, як талановитого співака, музиканта, а також як невідмовного помічника школі на всіх мистецьких заходах. Він надає озвучення, готує школярів, які співають, до виступу, озвучує захід. З ним легко працювати, цікаво спілкуватися. Роман Петрович організовує цікаві сільські заходи, гуртує талановиту молодь села, презентує село на районних конкурсах. Він творча людина, записує нові пісні, розробляє цікаві мистецькі проекти. Пропонуємо вам різдвяне інтерв'ю з Романом Середюком, якого школярі обрали у п'ятірку лідерів номінації "Людина 2018 року".

 

 

– Романе Петровичу, скажіть коли ви почали працювати у селі? Як знаходили контакт, довіру у людей, які труднощі виникали, як ви долали їх?
– У селі завклубом я працюю чотири роки. З людьми ніколи не було ніяких труднощів, у нашому селі люди працьовиті і творчі, але з обладненням труднощі виникали.

– Стати музикантом, співаком це була ваша мрія? Ваш вибір?

– Так, звичайно, це був мій вибір.

–  На який інструментах ви граєте?
- Я граю на такий інструментах як гітара, фортепіано, акардіон, бубон. 

–  Де навчилися? Хто був вашим вчителем?
- Я вчився в музичній школі грати на баяні, моїм вчителем був Маланюк Богдан Михайлович. А на всіх інших інструментах вчився сам.

–  Хто перший Ваш помічник і порадник?
- Найбільше мені допомагали хлопці з якими я співаю – Тарас, Олег і Іван. Зараз є інтернет, тому всю необхідну інформацію можна знайти там.

–  Які пісні ви співаєте своєму синові?
- Всі пісні які відносяться до дитячих.

–  Ваші улюблені пісні, які ви виконуєте?
Мені всі подобаються, які виконую.

− Ви співаєте в ансамблі ТОРІ чи Нонаккорд?
- Квартет "ТОРІ" був створений до "Нонаккорду". Ми тоді тільки починали. Та коли нам сказали, що хочуть нас пропонувати на звання народний. Для потрібно було ще одну людину, ми закликали Діану Шатарську і створили ансамбль. А коли колектив змінюється, значить назва теж змінюється. Тоді ми стали ансамблем "Нонакорд".

–  Коли плануєте найближчий концерт?
- Планую найближче Розколяду, але трохи іншого формату. Це має бути десь 20 січня. 

–  Що для вас означає Різдво?
- Бог − це сила всіх. Різдво − це велике християнське свято, це родинне свято. Завжди багато роботи, для когось відпочинок, або канікули, але для мене ні. Віра – це коли людина вірить в щось, в себе і рухається вперед.

–  Як досягнути успіху у житті?
- Працювати − це найголовніше у досягненні чогось.

–  Коли ви плануєте якесь свято то з чого починаєте?
- Основне в підготовці це сценарій. Він завжди може змінитися, тому треба все чітко розпланувати.
–  Ваше Різдвяне привітання для школярів.
- Бажаю насамперед здоров'я і щастя. Але ви вже всі щасливі бо живете на цій землі. Найголовніше бажаю, щоб учні розумно ставилися до дій в житті і здійснення мрій.

– Романе Петровичу, дякуємо Вам за гарне спілкування та різдвяне привітання. Бажаємо Вам гарного, щасливого, натхненного Різдва і чекаємо на нові концерти та нові пісні.

    Спілкування з Романом Петровичом було дуже цікавим, ми дізналися багато цікавого і відкрили для себе ще одну професію. Було цікаво дізнатися, як готуються до концертів у нашому селі, який буде скоро концерт і, звичайно, про нашого односельчанина, його роботу. Найбільше мене вразило, що він сам навчився грати на багатьох музичних інструментах, і сказав, що це було легко, бо якщо ти  вчився у музичній школі на якомусь одному інструменті, то легко можеш сам навчитися грати на інших. До речі, ми застали Романа Петровича тоді, коли він писав пісню. Ми дуже вдячні Роману Петровичу за те, що знайшов час поспілкуватися з нами. Такі спілкування збагачують нас.

Марія-Анна ТУРИК, Ілона ФЕДОРАК, 9 клас

Інтерв'ю з Романом Середюком. Читайте тут...

4969248
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4299
5958
10257
4929653
118137
141341
4969248

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:16:48
Счетчик joomla