Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Весела перерва з казкаркою Ларисою Омельченко

    На порозі Новий 2019 рік. Гороскопи називають його роком свині. Ми не захоплюємося гороскопами, але зацікавилися віршованою казкою Лариси Омельченко з м. Підгороднього Дніпропетровської області про неслухняну свинку. Відеозапис розміщений в Ютубі, тому ми легко послухали казку на перерві. Це коротка і повчальна казка, яку озвучує сама казкарка. У неї, навіть, спеціальна шапочка з рожевою свинкою, це дуже розсмішило нас. Ларису Омельченко ми знаємо, вона була у нашій школі. А ще ми слідкуємо за її творчістю у Фейсбуці. Сьогодні ми вирішили не просто послухати казку, а написати свої враження коротко. Вийшло весело і цікаво.

 

   Дорога Ларисо Павлівно! Сьогодні я подивилася дуже смішну та цікаву казку про неслухняну свинку. Хочу Вам подякувати за те, що написали цю повчальну історію. А також хочу привітати Вас з Різдвом Христовим та Новим роком! Хочу побажати Вам щастя, здоров'я, миру, кохання. Нехай у 2019 році свинки Вам  щастить!

   Я пам'ятаю, як Ви приїжджали до нас. Приїжджайте до нас ще, ми Вас гарно зустрінемо!

З любов'ю Тетяна Бойко, 4 клас

Сьогодні я подивилася казку, яку написала і озвучила Лариса Павлівна Омельченко. Казка про дуже неслухняну свинку, яка дуже хотіла уваги своїх друзів, і тому їй прийшлося набрехати друзям. Але все закінчується добре, повчально для свинки.

   Вітаємо з новим роком 2019 роком свинки! Хай вона буде слухняною і правдивою!

Від Анастасії ПРОНЮК, 4 клас

   Ларисо Павлівно, ми сьогодні слухали вашу казку. Вона дуже цікава і смішна. Ми пам'ятаємо, як ви були в нас в школі. Ми тоді були у другому класі.

   Вітаю вас із Новим роком. Бажаю вам написати ще багато казок. Мені дуже сподобалася ваша повчальна казка.

Віталія ФЕДОРАК, 4 клас

Ларисо Павлівно! Я Тетяна, мені 10 років. Мені сподобалася ваша казка. Вона смішна.

   Я пам'ятаю, що ви приходили до нас в школу і показували нам сценку. Ми були маленькі, я була в другому класі. Дякуємо вам! Пишіть ще багато казок.

   З Новим роком! З новим щастям! Приїжджайте ще до нас! Чекаю!

Тетяна ТУРИК, 4 клас

Дорога Лариса Павлівна Омельченко!

   Про казку "Неслухняна свинка", бо вона мені сподобалася. Я сьогодні дивилася цю казку. Ця казка гарна, смішна і повчальна. Ви смішно її читаєте. Ще мені сподобалася ваша шапочка з свинкою. Я пам'ятаю, як ви були у нашій школі. Ми були разом з вами на сцені і ми розказували ваші вірші. У нас є з вами фотографії.

   Вітаю вас з новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Всього найкращого, здоров'я, щастя і миру. Пишіть ще багато чудових казок, віршів, історій.

Вероніка МАЛІНОВСЬКА, 4 клас

   Дорога Ларисо Павлівно, мені дуже сподобалася ваша п'єса під назвою "Неслухняна свинка". Вона обманула своїх друзів, так не можна робити. Я б хотіла, щоб ви писали більше і більше книжок, казок, байок та віршів. У вас дуже чудово виходить. Вітаю Вас з Новим 2019 роком свинки. Також мені дуже сподобалася ваша шапочка.

А до Вас приходили колядники і маланка? А ви ходили колядувати або щедрувати? А ви перевдягалися а Маланку? Смачної Вам Святої Вечері.

З любов'ю Секрета Вікторія, 4 клас

  Дорога Ларисо Павлівно! Вітаю Вас з Новим 2019 роком, який називають роком свинки. Віршована казка про свинку, яку ви написали, дуже смішна і вчить на прикладі ситуації з свинкою, бути правдивими. Інакше всі друзі відвернуться від тебе, як у Вашій історії.

   Бажаю Вам, щоб Новий рік був гарним! Добрим і мирним! Щоб ніхто з Ваших друзів не був подібним на цю свинку, щоб всі були добрими, чесними і щирими.

   Гарних Вас різдвяних свят, веселої коляди!

Христина РЕКЕТЧУК, 4 клас

 

4969211
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4262
5958
10220
4929653
118100
141341
4969211

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:14:17
Счетчик joomla