Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Ми любимо Вас, Світлано Василівно!


 

ПОДЯКА ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ 

 

  Шановна Світлано Василівно, весь наш восьмий клас дякує Вам за чудові, незабутні роки, проведені разом. Ми ніколи не забудемо Вас, Вашу науку, Вашу материнську любов і турботу. Ви назавжди у нашій біографії, у наших думках і в споминах. Ми хочемо, щоб Ви були щасливі. Нехай наша любов і повага допомагають Вам, підтримують і оберігають. Ми любимо Вас, дорога Перша вчителько!      

Ваш 8 клас

 Дорога Світлано Василівно, я буду рада якщо ви прочитаєте ці слова. Хочу сказати Dам велике дякую, за те. що ви терпіли нас, вклали в нас базові знання. Дякую Вам за те, що скільки часу, праці та нервів витратили на нас. Дякуємо Вам, що навчили нас бути добрими до людей, зробили наш клас дружнім, навчили нас підтримувати та допомагати одне одному. Також велике дякую за виступи, відкриті уроки та просто проведений час разом з Вами. Бажаю Вам здійснити всі Ваші мрії, які Ви собі задумали, ніколи не падайте духом та будьте весела. І ніколи не забувайте про нас. Знайте, ми завжди про Вас пам'ятаємо і будемо згадувати вас тільки добрим словом. Ми вас дуже любимо.

Юстина САМБОРСЬКА

   Дорога Світлано Василівно! Дякую вам за те, що завжди були з нами і підтримували у тяжку хвилину. Повертайтеся до нас скоріше, ми будемо скучати. ЛЮБИМО!

Юлія СОНДЕЙ   

   Прекрасна і добра вчителько, від щирого серця хочу сказати велике спасибі за вашу безцінну працю і щирі старання, за ваше добре серце і щирість душі. Ви допомагали не тільки дізнаватися щось нове і важливе, ви вселяли міцну віру і світлу надію, ви завжди могли дати цінну пораду і підтримати добрим словом. Бажаю вам довгих років успішної діяльності, благополуччя в житті і міцного здоров'я.            

  Андрій ПРОНЮК

Шановна Світлано Василівно, дякуємо Вам за ці важкі, чудові та веселі роки.  Ми не завжди були слухняні, але ми вас дуже любимо та вдячні Вам!    

                                  Вікторія ДОСЮК 

   Дорога Світлано Василівно, дякую за Вашу доброту і ласку, за науку. Пам'ятаю наші свята, вони  були чудові  і повчальні. Любимо Вас сильно!    

  Наталія ТУРИК 

Дорога Світлано Василівно, дуже хочу подякувати вам, за чотири роки навчання з вами. Ми прийшли до вас у перший клас маленькі, неслухняні, але ви змогли нас навчити: читати, писати, бути добрими, сильними і сміливими дітьми. Ми вам дуже сильно дякуєм і зичим вам міцного-міцного здоров`я , щоб здійснилися всі ваші мрії. Ми вас дуже любимо, ви найкраща вчителька! 

Олег ШТОГРИН 

Світлано Василівно! Як прийшли ми в перший клас, Ви зустріли радо нас. Ось уже ми 8 клас, та ніколи не забудем Вас. Ви наша перша вчителька, ми будем сумувать, як ніхто ніколи. З гордістю згадуватимемо Вас через багато років.                            

 Віктор ЗУБ'ЯК 

   Дорога Світлано Василівно! Дякую вам за те, що були з нами стільки літ, за те, що виховували і вчили нас. Дякуємо вам за все. Повертайтеся до нас скоріше. Ми завжди раді вам! 

Олесандр РЕВ'ЮК 

    Світлано Василівно, дякуємо вам за терпіння, любов до нас і підтримку. Ви були для нас другою мамою, підтримували у важкі хвилини, ви доклали багато зусиль, щоб навчити нас. Спасибі вам за ваші поради. Ми вас дуже любимо. Дякуємо за чудові роки проведені з нами, ми вас не забудемо. Дякуємо вам за все! 

Аліна АТАМАНЮК 

   Світлано Василівно, дякую за ваше терпіння нескінченне і за людяне ставлення. Вам величне дякуємо говоримо. Будемо скучати за вами і не забудемо вас!

Ігор ТУРИК

   Дорога і рідна наша Перша вчителько! Дякуємо за те, що поруч були стільки років, що захищали нас від всяких бід, що знання дали і відносилися до нас, як до своїх дітей. Ми не раз казали, що ви наша мама. Ви навчили нас бути дружніми і поважати один одного. Дякуємо вам!  Повертайтеся до нас скоріше! 

Адріяна ТУРИК 

Дорогенька Світлано Василівно!

А в класі квіти, як завжди цвітуть, 

Спасибі за любов, тепло і ласку. 

За добре слово, віддану любов, 

Пробачте Ви всі витівки, будь ласка. 

До нас Ви повертайтесь знов і знов, 

Ви моя перша зірка найсвітліша, 

Що впевненість й наснагу дала нам, 

Ви моя рідна, добра й наймиліша 

І я найбільше в світі вдячний Вам! 

«Вчителько моя, зоре світова, 

Звідки виглядати, де Тебе знайти?..» 

Валентин ДОСЮК

 

 

 

 

 

 

5528539
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2623
4360
16036
5479057
81172
150432
5528539

Ваш IP: 3.84.139.101
Server Time: 2019-07-18 13:55:02
Счетчик joomla