Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Виставка малюнків Наталії Турик

   Упродовж місяця творчий шкільний куток скрашують малюнки учениці 7 класу Турик Наталії, вихованки школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, вчитель Надія Василівна Теличкан.

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

   Виставки Наталії Турик вже практикувалися у нашій школі. Цього року всі помітили великий прорив та новий почерк у творчості дівчини. Недавно, у листопаді та грудні, Наталія брала участь у новому мистецькому проекті  - виконання малюнку пастеллю під час шкільного концерту "Від роду до роду несу горду славу". Юна художниця малювала під час виконання пісні "Дивна квітка". Вправна майстриня у відведений невеличкий час подарувала свою "Дивну квітку" глядачам. Як зізнається Наталія, було страшно, аж плечі пекли, але цього ніхто не помітив, вона старанно малювала.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    На одній із перерв ми запитали Наталю звідки вона черпає теми для своїх малюнків.

– На малювання морських мотивів надихнуло море, літній відпочинок, - пояснила школярка, - є тематичні малюнки до виставок, оголошених у школі мистецтв, є теми, які диктує сьогодення, переживання, емоції.

   У школі мистецтв Наталія Турик займається четвертий рік. Вважає, що цей талант у неї від батька Ігоря. Свої роботи спершу подає на розгляд мамі та вчительці, а відтак татові. Від батька отримує завжди якусь добру пораду та науку. Мріє Наталя стати відомою художницею.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Як ми довідалися з короткого спілкування, улюблена тема Наталії - зима, вона  дуже любить біложніжну красуню. Ну що ж, зараз зима якраз позує з сніжком та морозцем для Наталії. Лишень черпати натхнення! Чекаємо нових творів! І говоримо Наталі: мрії збуваються! Щасти!

Зимові мотиви у роботах Наталії ТУРИК

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала редколегія "Шкільна правда"

4630816
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3724
4353
12061
4585426
67648
170739
4630816

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 13:57:14
Счетчик joomla