Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Враження про книгу Ульфа Старка

   Напередодні Різдва може трапитись чимало див. На Фреда, героя повісті "Маленька книжка про любов, чекає чимало омріяних подарунків. Навіть, якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться. Та недивлячись нінащо, в його серці оживає велика любов до маленької дівчинки, однокласниці, яка потім стає йому людиною, яка дарує йому подарунок на Різдво.

  

   Закінчується ця книжка дуже щасливо, адже найомріяніший подарунок Фред отримав - тато неочівано приїхав з війни.

   У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка багато світла та любові, і цей настрій книжки дуже точно відтворила в ілюстраціях Марія Фоя.

   8 лютого я ділилася своїми враженнями про книжку на презентації у сільській бібліотеці.

Вікторія ДОСЮК, 7 клас

Як у казці - кінець щасливий

   У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка ісього 11 невеличких розділів, але вони дуже цікаві, насичені різними подіями. Деякі назви виглядають смішно, до прикладу "Розмова з вентилятором" чи "Майор Будь Ласка". Однак у книзі ці образи дуже важливі і аж ніяк не смішні. Автор зображає події перед Різдвом у період Другої світової війни. Одна шведська сім'я переживає складну ситуацію: батька забрали на війну, мама тяжко працює, не вистачає грошей, щоб накрити святковий стіл на Різдво. У тій сім'ї є хлопчик Фред, якому 10 років. Він після уроків допомагає сусідові продавати ялинки.

   Фред закохується у свою однокласницю і незграбно намагається завоювати її прихильність. Хлопчик розповідає про свої почуття з вентилятором, який гудить біля вішака з татовим святковим костюмом і нагадує йому голос тата. У відповідь вентилятор підбадьовує Фреда і заохочує діяти сміливіше та жертовніше. Хлопець робить сміливий вчинок, та за цей вчинок отримує догану від директора. Фред виконує і другу татову пору - бути жертовним. Він віддає своїй однокласниці улюблену шоколаду, яку так мріяв з'їсти на Святий Вечір.

   Є в цій повісті й бійка за дівчину, любовний лист, та перша прогулянка з дівчиною, підтримка дорослих, та багато див, які принесло Різдво. Є в цій книзі, як у казці, щасливий кінець.

   Презентація книги відбулася 8 лютого у Клубовецькій бібліотеці.

Юстина САМБОРСЬКА, 7 клас

4630754
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3662
4353
11999
4585426
67586
170739
4630754

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 13:51:32
Счетчик joomla