Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Літературно-музична композиція "Шедеври української любовної лірики"

 

    "Високі слова про високі почуття," - так висловився директор школи Володимир Пронюк про літетаратурно-музичну композицію "Шедеври української любовної лірики", яку підготував творчий колектив школярів Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. У театрі слова задіяні учні 3-11 класів: Овчарчин Оксана, Триндяк денис, Марцінко Тетяна з 11 класу, Івасюк Божена, Вероніка Кохман з 10 класу, Ільницький Ігор, Марія-Анна Турик, Вікторія Савик, Ілона Федорак, Богдан Кохман з 8 класу, Турик Ігор І. з 7 класу, Гудзовський Ярослав з 6 класу, Марцінко Вероніка з 5 класу, Марцінко Оксана, Палагіцька Анастасія з 4 класу, Христина Рекетчук, Пронюк Анастасія з 3 класу і Віталій Михайлишин з 2 класу.

Літературне свято свято відбулося 15 лютого на Стрітення Господнє, а розмова про найвищі людські почуття свідчили: Бог є любов, Бог живе у наших серцях, Бог обдарував нас даром любові. На сцені звучали ліричні твори українських класиків Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки (листи), Івана Котляревського, Пантелеймона Куліша, Богдана Лепкого, Максима Рильського, Маркіяна Шашкевича, Олександра Олеся, Кесаря Біликовського, Володимира Сосюри, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Дмитра Павличка.

   Педагог Василь Сухомлинський, говорив: «Якби всі, всі без винятку, молоді люди розуміли мудрість кохання – наше життя було б більш красивим, ще більш гармонійним».  Красу словесної мудрості школярі сповили красою української пісні, вальсом Шопена, кокетлими піснями, жартами, сучасними хореографічними замальовками, вечірніми сукнями, строгими чоловічими костюмами.

   Велика подяка глядачам - школярам, вчителям, батькам. Було велика єднання сцени і залу, було таке добре слухання та підтримка аплодисментами. Любов дивотворила. 

   Дякуємо бібліотекарю Марії Дмитрівні Палагіцькій за тематичну виставку. Дякуємо за чудові світлини та декорації фотостудії "Black White" м. Тисмениця.

Враження про свято

Тут були глибокі думки, дивовижні вірші

   Привіт! Сьогодні був виступ на тему «Любов». Виступали учні 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 і 11 класів. Деякі співали, деякі розказували вірші, поеми, а дехто, навіть, танцював, хтось віршовано признавався у любові. Кожен мав свою роль. Я сьогодні перший раз співала на нашій сцені. Я переживала дуже. Дякую всім за підтримку і оплески. Це свято мені дуже сильно сподобалось, що воно не таке, як інші. Тут були глибокі думки, дивовижні вірші, пісні, воно для мене дуже багато змінило. Найбільше мені сподобалось, як танцювали вальс, а посеред вальсу розказували поему. Хто не прийшов на цей концерт, тому дуже не пощастило. Це свято було дуже гарне!

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас

Ми говорили про любов 

   15 лютого у свято Стрітення Господнього в нашій школі відбулося літературне свято. "Бог дав нам 10 заповідей,  дві з них - це заповіді любові,  - такими словами розпочала свято заступник директора з виховної роботи Світлана Василівна Татарин, - ми сьогодні поговоримо про любов...".  Про любов - прекрасне, шляхетне почуття, ми говорили віршами відомих українських поетів-класиків Т. Шевченка, І. Франка, Л. України, В. Сосюри та інших.

  Все було дуже святково, світло, романтично - троянди, свічки, вальс і дуже проникливі слова. 

   Виступаючих було небагато, всього 18. Ми всі сиділи за столами. Звичайно, дуже хвилювалася, бо виступ підготували за пару днів. Але ми побороли переживання і декламували на сцені хороші вірші. Також співали пісні, танцювали. Все було дуже гарно.

    Я дуже вдячна організаторам за таке чудове свято.

Ілона ФЕДОРАК, 8 клас

4479443
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
10001
5876
41936
4402058
87014
142476
4479443

Ваш IP: 54.163.42.154
Server Time: 2018-12-16 15:06:26
Счетчик joomla