Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Урок позакласного читання

        Незвичайний урок позакласного читання пройшов у 4 класі. Проводили його учні 8 класу: Савик Вікторія та Ільницький Ігор. Вони презентували свої твори учням початкових класів. Савик Вікторія є автором повісті «Казкові пригоди Агати в Папероляндії», Ільницький Ігор - автором твору «Нова небезпека ТТБ – метаморфозник». Це їхні перші творчі спроби, якими зацікавили читача. 

 

         Гостями на уроці були учні 3 класу, педагог-організатор Марцінко Олеся Романівна, вчитель англійської мови Сенко Людмила Михайлівна, вчитель 4 класу Павлів Марія Василівна, заступник директора Івасюк Наталія Василівна та керівник гуртка журналістики Кузьма Оксана Ярославівна. Вона ж розпочала цей урок та коротко розповіла нам про творчі починання шкільних авторів. Далі передала слово Савик Вікторії, яка коротко розказала зміст свого твору, зачитала деякі епізоди і охарактеризувала героїв повісті. Опісля перейняв слово Ільницький Ігор, презентуючи свій твір, сказав, що він є своєрідним продовженням повісті Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів». Саме цей твір спонукав Ігоря до написання власного. Твори Лесі Ворониної надихнули учня на власні творчі спроби. Восьмикласники презентували свої твори, зачитували уривки, а учні 4 класу в цей час малювали до них ілюстрації. В кінці уроку їх подарували авторам, а вони у свою чергу мають вибрати, хто саме стане автором ілюстрацій до їх книжок. Присутні гості і четвертокласники подякували учням 8 класу за їх твори і за урок позакласного читання. Побажали їм і надалі продовжувати розпочату справу, творити, презентувати свої твори і нести до читача. Автори творів мають свої великі плани, які обов'язково здійсняться. Бажаємо їм успіху.

Наталія Івасюк,

заст. директора з навчально-виховної роботи

Для мене це великий досвід 

   Сьогодні 21 лютого в Міжнародний день рідної мови я та моя колега по перу Савик Вікторія презентували свої книжки “Паперова країна або Агата у Папероляндії” (Савик Вікторія) і “Нова загроза ТТБ – Метаморфозник” (Ігор Ільницький). Мені було дуже цікаво, адже для мене це великий досвід. Презентували книги ми для 3 і 4 класу. Перед четвертокласниками було завдання намалювати героїв повісті, а нашим завданням описати героїв так, щоб вони змогли намалювати. Потім ми дивилися кого намалювали четвертокласники. Мені малюнки сподобались і я підмітив, що у деяких дітей уже розвивається мистецький талант. Я дуже дякую третьому і четвертому класу, вчителям, які нас підтримали. Мені дуже сподобалось і я надіюся, що в кінці навчального року буде ще одна презентація мого нового твору.

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас

 

4479520
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
10078
5876
42013
4402058
87091
142476
4479520

Ваш IP: 54.163.42.154
Server Time: 2018-12-16 15:13:39
Счетчик joomla