Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч дев'ятикласників з поетом Володимиром Присяжнюком

  22 лютого у Клубовецькій школі відбулася зустріч з івано-франківським поетом, автором поетичних збірок «У середмісті моєї пам'яті» та «Тобі сюди, Алісо!» Володимиром Присяжнюком, яку ініціювали дев'ятикласники разом з класним керівником Людмилою Михайлівною Сенко. Зустріч відбулася у форматі творчого діалогу між поетом та старшокласниками. Дев'ятикласники читали вірші із збірки автора «У середмісті моєї пам'яті». Відрадно, що поезії  вибирали самі учні, читали з розумінням та прожиттям твору. Гість чувся по-домашньому у шкільних стінах, за плечима у нього три десятки років педагогічної праці.  

 

   

    Школярі зацікавилися творчою та життєвою біографією автора, знайомилися з новими творами, які не ввійшли у збірки, це пейзажні замальовки, ліричні твори, грамадянська лірика. Вірші Володимира Присяжнюка короткі, лаконічні, енергетично напоєнені.  Глибоко зачепила присутніх тема війни. Учні шукали у віршах  відповіді на болючі питання сьогодення. Відчували, що автора болить несправедливість, яка вкорінилася повсюди. Відчували щирість його слова. Такі спілкування не залишають байдужим нікого. І та "Волонтерка" буде будити приспану совість, а та дівчинка з голубими очима - юначий щем, а щастя його буде щасливити. 

    Ми вдячні Володимиру Михайловичу Присяжнюку за теплу зустріч і теплу розмову. Бажаємо натхнення, миру, добра і нових книг. Ще не розкритою для нас є друга збірка літературних пародій "Тобі сюди, Алісо!". Сподіваємося на нові зустрічі! Учнівська аудиторія - найкращий барометр для автора. Ми раді, що сьогодні було світло, тепло і затишно.

   Дякуємо організаторам заходу учням 9 класу та Людмилі Михайлівні Сенко. Гостями на мистецькій зустрічі були учні 10-11 класів, вчителі, дирекція школи.

   Нам дуже приємно було прочитати відгук Володимира Присяжнюка про сьогоднішню зустріч у Фейсбуці. Друкуємо з дозволу автора для вас.

   Володимир Присяжнюк: "Напевно, знов почую від декого, що не маю я роботи, а їзджу по школах. Але... Виставляю короткий фотоальбом з сьогоднішньої творчої зустрічі з старшокласниками та педагогами Клубовецької школи. Невеличке село, порівняно невелика школа. Але це саме той випадок, коли одразу відчутно, що і дирекція, і педагоги, і учні чудово співпрацюють, взаємодіють і що вони і є всі разом справжніми господарями навчального закладу. 
   Сьогодні я менше сам читав власні вірші, а більше слухав, як їх читали діти, і, навіть, вчителі. А ще---- відповідав на питання, які в процесі зустрічі виникали у дітей. Дуже гарні враження від спілкування!Відчувалося, що це не просто формальний захід, зрештою, запрошення отримав від учнів, а педагоги їх підтримали. 
   Хочу подякувати учням, вчителям, головним організаторам - директору школи Володимиру Пронюку, який і сам був присутній на зустрічі і брав активну участь в обговоренні, заступнику директора по навчально-виховній роботі Наталії Івасюк, керівнику гуртка журналістики Оксані Кузьмі, знаній письменниці, більш відомою як Оксана Пронюк.! Все було дуже гарно! У Вашій школі надзвичайно талановиті діти, я це не тільки відчув, але й переконався в цьому, побачивши чудові роботи, виконані учнівськими руками. Дякую! До нових зустрічей!"

Світлини Оксани КУЗЬМИ

 

4479353
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
9911
5876
41846
4402058
86924
142476
4479353

Ваш IP: 54.163.42.154
Server Time: 2018-12-16 14:53:59
Счетчик joomla