Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Зустріч дев'ятикласників з поетом Володимиром Присяжнюком

  22 лютого у Клубовецькій школі відбулася зустріч з івано-франківським поетом, автором поетичних збірок «У середмісті моєї пам'яті» та «Тобі сюди, Алісо!» Володимиром Присяжнюком, яку ініціювали дев'ятикласники разом з класним керівником Людмилою Михайлівною Сенко. Зустріч відбулася у форматі творчого діалогу між поетом та старшокласниками. Дев'ятикласники читали вірші із збірки автора «У середмісті моєї пам'яті». Відрадно, що поезії  вибирали самі учні, читали з розумінням та прожиттям твору. Гість чувся по-домашньому у шкільних стінах, за плечима у нього три десятки років педагогічної праці.  

 

   

    Школярі зацікавилися творчою та життєвою біографією автора, знайомилися з новими творами, які не ввійшли у збірки, це пейзажні замальовки, ліричні твори, грамадянська лірика. Вірші Володимира Присяжнюка короткі, лаконічні, енергетично напоєнені.  Глибоко зачепила присутніх тема війни. Учні шукали у віршах  відповіді на болючі питання сьогодення. Відчували, що автора болить несправедливість, яка вкорінилася повсюди. Відчували щирість його слова. Такі спілкування не залишають байдужим нікого. І та "Волонтерка" буде будити приспану совість, а та дівчинка з голубими очима - юначий щем, а щастя його буде щасливити. 

    Ми вдячні Володимиру Михайловичу Присяжнюку за теплу зустріч і теплу розмову. Бажаємо натхнення, миру, добра і нових книг. Ще не розкритою для нас є друга збірка літературних пародій "Тобі сюди, Алісо!". Сподіваємося на нові зустрічі! Учнівська аудиторія - найкращий барометр для автора. Ми раді, що сьогодні було світло, тепло і затишно.

   Дякуємо організаторам заходу учням 9 класу та Людмилі Михайлівні Сенко. Гостями на мистецькій зустрічі були учні 10-11 класів, вчителі, дирекція школи.

   Нам дуже приємно було прочитати відгук Володимира Присяжнюка про сьогоднішню зустріч у Фейсбуці. Друкуємо з дозволу автора для вас.

   Володимир Присяжнюк: "Напевно, знов почую від декого, що не маю я роботи, а їзджу по школах. Але... Виставляю короткий фотоальбом з сьогоднішньої творчої зустрічі з старшокласниками та педагогами Клубовецької школи. Невеличке село, порівняно невелика школа. Але це саме той випадок, коли одразу відчутно, що і дирекція, і педагоги, і учні чудово співпрацюють, взаємодіють і що вони і є всі разом справжніми господарями навчального закладу. 
   Сьогодні я менше сам читав власні вірші, а більше слухав, як їх читали діти, і, навіть, вчителі. А ще---- відповідав на питання, які в процесі зустрічі виникали у дітей. Дуже гарні враження від спілкування!Відчувалося, що це не просто формальний захід, зрештою, запрошення отримав від учнів, а педагоги їх підтримали. 
   Хочу подякувати учням, вчителям, головним організаторам - директору школи Володимиру Пронюку, який і сам був присутній на зустрічі і брав активну участь в обговоренні, заступнику директора по навчально-виховній роботі Наталії Івасюк, керівнику гуртка журналістики Оксані Кузьмі, знаній письменниці, більш відомою як Оксана Пронюк.! Все було дуже гарно! У Вашій школі надзвичайно талановиті діти, я це не тільки відчув, але й переконався в цьому, побачивши чудові роботи, виконані учнівськими руками. Дякую! До нових зустрічей!"

Світлини Оксани КУЗЬМИ

 

0002861
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2861
0
2861
0
2861
0
2861

Ваш IP: 54.92.190.11
Server Time: 2018-09-25 16:01:16
Счетчик joomla