Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Художня виставка

   Сьогодні 29 березня 2018 року у Народному Домі о 11 годині відкрилася виставка художника Володимира Березного. Він виклав свої картини, які намалював. Всього картин було 36. Це була його перша виставка. Він навіть підготував сюрприз − лотерею на картину «Весняний пейзаж». На відкритті виставки виступали деякі люди з побажаннями, а деякі співали, щось дарували художнику, навіть, грали на піаніно. Потім запросили розглянути картини, почастуватись солодощами.

  

   З картин художника Володимира Березного, які запам’яталися мені: «Біля Катедри», «Дорога до храму», «Місто у горах», «Вівці мої вівці», «Портрет матері», «Встану рано до схід сонця», «Страждання»... А ще була картина, яка мені дуже сподобалася, вона називалася «Бистра ріка». На ній було намальовано пагорби, ліс, та гірська ріка.

   Я не уявляла собі, яка то виставка і які там картини. Коли я переступила поріг Народного Дому, я була в захопленні, коли побачила ці картини! Вони надихнули мене. Коли я бачу якісь гарні картини, то я надихаюсь і прагну більше навчитися малювати.

   То добре, що багато людей у робочий день прийшли на виставку, такі виставки рідко бувають. На виставках люди забувають про все... і замислюються про мистецтво. Може серед тих людей є такі, що не знають про свій талант малювати, а тепер їх надихнуло зробити перший крок.

   Мені ще треба багато часу, щоб навчитися малювати так, як Володимир Березний. Але все ще попереду. На мою думку, найкрасивіші картини виходять на полотні спіціальними аквареллями і намальовані від себе з любов’ю. Бо коли дивляться на твої картини глядачі,то сприймають їх так, як сприймаєш їх ти. Наприклад, тобі твоя картини не дуже подобається, то іншим вона буде така.

   А ще я люблю картини, які намальвані так, що фарба не лягає, а нагущена де-не-де гіркою на полотні. Ці згустки фарб мовби дивляться на глядачів з картин і наповнюють їх натхненням використовувати таку ж техніку. Мені ще бракує досвіду, коли я берусь за пензель і хочу намалювати щось суперове і привабливе, то у мене йде все шкереберть. Або фарба потече, або щось не так намалюю, або щось забула намалювати, а вже бракує місця...

   На такі роздуми мене надихнула художня виставка Володимира Березного. Я надіюся, що навчуся також гарно малювати!

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас