Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Конкурс образотворчого мистецтва "Франковий мотив"

    27 серпня 2018 року, за сприяння міського голови Руслана Марцінківа  та Департаменту культури в Івано-Франківську відбувся Відкритий конкурс образотворчого мистецтва, присвячений 162 річниці від дня народження Івана Франка "Франковий мотив". У Центрі сучасного мистецтва зібралися представники художніх шкіл та студій Івано-Франківська та області (Коломия, Снятин, Яремче, Надвірна, Тисмениця, Болехів), приїхали делегації з художніх шкіл м. Кам'янець-Подільський та м. Луцьк. Заступники директора департаменту культури Любомир Никорак та Захар Панько привітали усіх зі святом та нагородили учасників дипломами, а викладачів - подяками за підготовку юних художників.


    Святковий настрій створили викладачі Івано-Франківської дитячої музичної школи ім. М. Лисенка чарівною грою на скрипці.

На виставці були представлені 130 дитячих  робіт у різних техніках виконання живопис, графіка та декоративно-прикладне мистецтво та скульптура. Кожен юний митець якнайкраще намагався по-своєму передати улюблені твори  Івана Яковича Франка.

Наталя Турик учениця 8 класу нашої школи теж брала участь у конкурсі «Франковий мотив», представляла роботу за мотивами твору І.Я.Франко «Мойсей».

Враження від виставки незабутнє!!! Так приємно і затишно побувати серед творчих людей! Стільки талановитих дітей, стільки чудових емоцій та щирих  посмішок!

Світлана ТУРИК

0002923
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
2923
0
2923
0
2923
0
2923

Ваш IP: 54.92.190.11
Server Time: 2018-09-25 16:18:04
Счетчик joomla