Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Вивчаємо гаївки рідного села

   Напередодні Великодня у школі розпочато проект "Гаївки рідного села". Мета проекту вивчення та популяризація місцевих гаївок, підготовка школярів до святкування Великодніх свят, проведення заключного фестивалю гаївок у школі. Проект включає збір та поширення гаївок у друкованому варіанті (виготовлення буклетів), а також відеозапис співу гаївок. 22 березня зреалізовано запис фрагментів гаївок у виконанні фольклорного ансамблю "Намисто". Запис аматорський для навчальних цілей.

Хресна Дорога українського народу

   22 березня у Клубовецькій школі відбулася Хресна Дорога українського народу, підготовлена вчителькою біології Мирославою Михайлівною Назарук з учнями 6 та 11 класів. Роздуми до стацій зачитували школярі, уся школа молилася за добру долю українського народу. У роздумах переплетена історія України, її минуле та сьогодення, тексти сповиті віршованими рядками поезій та молитов. Тексти роздумів до стацій читали Овчарчин Оксана, Сондей Надія, Марцінко Тетяна, Лещук Маряна, Старчук Ірина, Герман Роман, Богдан Бойко з 11 клсу та Ангеліна Вовк, Тетяна Павлюк, Надія Бабій та Ілона Стецюк (6 клас). 

Заняття з математики у дошкільнят

  На занятті з математики вихованці групи дошкільної підготовки "Сонечко" ознайомлювалися з цифрою вісім - «8». Дошкільнята  вчилися писати цифру по манці. Їм це дуже сподобалося. Вісімка у всіх виходила гарна. Манка - це не тільки смачна каша, але і корисна крупа для розвитку дрібної моторики та сенсорики. Вихователь ГДП Наталія Романівна Антошків рекомендує таку вправу батькам вдома. Малята можуть практикувати виводити на манці літери, цифри, малюнки. Замість манки можна використовувати пісок. Можна ліпити літери та цифри з пластиліну.

Мені дуже подобається танцювати

   Привіт! Я Христина. Вже два роки займаюся танцями Хіп-хоп у школі спортивного танцю «Старденс» м. Тисмениця. Танцювати мені дуже подобається. У танці можна будувати різні композиції, виражати свої почуття, танцювати свій танець, який насниться. Ми часто їздимо на змагання, конкурси. У неділю 11 лютого виступали на концерті у Народному Домі, ми танцювали Формейшн. У суботу 17 лютого брали участь у змаганнях, танцювали то самий Формейшн, зайняли командне перше місце. Потім були одиночні змагання Хіп-хоп у різних категоріях.

Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю

   17 лютого в Муніципальному центрі дозвілля м. Івано- Франківськ відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю, організаторами якого є КСТ "StarDance" - президент Старчук Микола Володимирович. Великих зусиль до підготовки дітей приклали тренера Лобур Мар'ян та Овчарчин Оксана. Були присутні 25 танцювальних клубів з дев'яти міст (Київ, Рівне, Хмельницький, Львів,Тернопіль, Городенка, Чортків, Бурштин, Івано-Франківськ). Оцінювали конкурс 13 суддів.

Успіхами тішать наші танцюристи

    Наші учні знову радують успіхами у спорті. Активні танцюристи Михайлишин Віталій з 2 класу та Марцінко Вероніка з 5 класу в суботу 9 грудня побували у Тернополі на змагання з сучасного спортивного танцю "Фелічіта". Обоє привезли переможне друге місце кожен у своїй категорії: Віталій - Kids Друга Ліга Хіп-хоп, Вероніка - Juveniles Початківці Хіп-хоп. Школярі займаються у школі спортивного танцю "Старденс", тренери Мар'ян Лобур та Овчарчин Оксана.

 

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

   В Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акцій є:

– привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем;

Я вже випускник музичної школи

   У нашій школі є багато учнів - музикантів. Усі грають на різних інструментах. Найпопулярніші інструменти серед наших школярів баян та фортепіано.  Майже у кожному класі є учень музичної школи. На мою думку найбільше учнів музичної школи є у 8 класі.  Вчуться гри на музичному інструменті такі учні: Ільницький Ігор (баян)-учень  класу музичної школи, Гудзовський Андрій (ф-но)- учень 7-го класу,  Вовк Ангеліна (ф-но)-учениця  5-го класу, Кохман Богдан (ф-но)- учень   8-го класу, Палагіцька Анастасія (ф-но) 3-го класу та багато інших учнів нашої школи.  На мою думку гра на музичному інструменті це не тільки хоббі але й розвиток для учнів.

Про відео, канал на Ютубі та інші ідеї

   Зараз у сучасному житті існує багато соціальних мереж. Найбільш поширеною є мережа YouTube, вона появилася ще у 2005 році, та почала набувати більшої популярності у 2010-2017 рр. Багато людей почало створювати канали на Ютубі, та знімати відео. Для когось знімати відео це просто хоббі, а для когось це професія життя. Знімаючи відео ви можете розвиватись, піднімати настрій другим людям, дізнаватись багато чого нового. Також знімаючи відео ви можете таким чином заробляти гроші та мати багато шанувальників, які будуть з нетерпінням чекати ваших відео. Та є й погана сторона в цім, тому що коли ви стаєте відомими у вас можуть появитися люди, які хочуть вам якось нашкодити, образити. Та на все потрібно дивитися тільки з кращого боку.

Клубовецькі школярі учасники Всеукраїнських змагань з сучасного танцю Step Up

   18 листопада в м. Тернопіль відбулись Всеукраїнські змагання з сучасного танцю Step Up. КСТ "StarDance", президентом якого є Микола Старчук, є активним учасником різноманітних конкурсів і цей не став винятком. Клубовецькі школярі завжди є в числі представників танцювального клубу. Цього разу це були Овчарчин Оксана, Михайлишин Віталій, Марцінко Вероніка, Рекетчук Христина. Цього року танцюристи пройшли атестацію і танцювали вже в нових категоріях. Вероніка і Христина - в категорії Ювенали Початківці Хіп-Хоп, Віталій тепер в категорії Kids. Друга Ліга Хіп-Хоп, Оксана в категоріі Adult Перша Ліга+Вища Ліга в двох програмах Хіп-Хоп та Джаз фанк. Наші учні достойно виступили і привезли призові місця.

Національна академія внутрішніх справ запрошує на День відкритих дверей

   У Клубовецьку школу завітали представники Національної академії внутрішніх справ. Вони коротко розповіли про заклад та спеціальності, які можна здобути в академії запросили старшокласників (10-11 класи) завітати 18 листопада 2017 року о 11.00 на День відкритих дверей на Прикарпатський факультет НАВС у м. Івано-Франківську по вулиці Національної Гвардії, 3. Під час проведення заходу можна буде ознайомитися з умовами вступу до Національної академії внутрішніх справ, особливості навчання та проживання на факультеті, з аудиторним фондом, 25-метровим стрілецьким тиром, сучасними тринажерними пристроями, спортивним комплексом, гімнастичним містечком, футбольним стадіоном.

Перші успіхи дошкільнят

 

 

 

             

 

 

    От і минула перша чверть у житті дошкільняток. За два місяці вони вже освоїлися у школі, звикли до своєї виховательки Наталії Романівни Антошків, режиму дня, а найбільше до своєї ігрової кімнати. Малята вправно складають різні фігурки, сонечко, машинки. Вони вже знають кольори і у кожного є свої улюблені. 

Дякуємо всім, хто творив GoCamp "Happy Holidays"

  #GoCamp The last day... Thank to all who have made GoCamp "Happy Holidays" at Klubivtsi school possible. Together we did a great job!!! Сьогодні відбулося урочисте закриття пришкільного мовного табору "Happy Holidays". Дякуємо всім, хто творив GoCamp "Happy Holidays". Разом зроблена велика робота. Табір залишив чудові враження. Сум принесло тільки прощання з волонтером Ліу з Китаю, школярі дуже полюбили її. Ми вдячні GoCamp за чудове літо. 

Враження учнів про мовний табір "Happy Holidays"

   У нашій школі упродовж трьох тижнів діяв англомовний табір "Happy Holidays". Нашим довгоочікуваним гостем стала Ліу - дівчина з Китаю. Як тільки ми її побачили, нас переповнили емоції. Ця зустріч стала реальністю завдяки проету GoCamр. Ми були щаливі побачити її тут, хотілося так багато розпитати про її стиль життя, про життя у Китаї, про традиції цього краю. Кожен з нас хотів зробити її перебування в Україні незабутнім та яскравим, тому кожного дня у таборі ми намагалися розповісти Ліу якомога більше про Україну, про культуру, віру.

Смачний день "Happy Holidays"

    #GoCamp 2017 at Klubivtsi school. Today we are having the day of the Ukrainian-Chinese cuisine. Moreover, the journalists of the school newspaper "Шкільна правда" are interviewing our volunteer Rebecca Lau. Very interesting and informative day!!! Сьогодні у нас день українсько-китайської кухні. Готували, смакували, пригощали всіх і ділилися враженнями. А ще журналісти учнівської газети "Шкільна правда" там були, вареники і все занотовували. Скоро прочитаємо, що про нас пишуть. Був смачний, дуже цікавий та інформаційні день!!!

Ми побували у Яремчі

    #GoCamp 2017 at Klubivtsi School. A great day in Yaremche city- one of the best tourist centers of the Carpathians. Happy moments with our volunteer Rebecca Lau. Thanks everybody! Ще один чудовий день у мовному таборі "Happy Holidays". Ми побували у місті Яремчі - одному з найкращих туристичних центрів Карпат. Незабутні, щасливі моменти з нашим волонтером Rebecca Lau.  

Сьогодні спортивний день

    #GoCamp 2017 at Klubivtsi School. Sports Day. Faster, Higher, Stronger. The winner team got a prize from our generous volunteer Rebecca Lau. It's Chinese panda chocolate! We are happy!  Сьогодні у Клубовецькій школі спортивний день. Швидше, вище, сильніше! Команда-переможець отримала приз від нашого щедрого волонтера Rebecca Lau. Це китайський панда-шоколад! Ми щасливі! 

Ще декілька яскравих моментів "Happy Holidays"

    Some more happy and bright moments at #GoCamp "Happy Holidays" in Klubivtsi(Ivano-Frankivsk region).Today we are discussing 

Olympic games. We are getting more and more inspired! We really appreciate GoCamp!!! Ще кілька яскравих моментів на GoCamp "Happy Holidays " у пришкільному мовному таборі у Клубівцях. Сьогодні ми обговорювали олімпійські ігри. Спорт, сонце, чисте повітря, друзі, гостя з Китаю, змагальність, азарт і усмішки – все творило неймовірну атмосферуми "Happy Holidays ". Це окрилює і надихає! GoCamp  - реально круто!  Ми вдячні організаторам табору, особливо нашим eчителям англійської мови Людмилі Михайлівні Сенко та Віктору Васильовичу Ткаченко, Вони такі молодці! Ми дуже цінуємо GoCamp!!!

Два насичених тижні "Happy Holidays"

 #GoCamp 2017 at Klubivtsi School(Ivano-Frankivsk region).The last day of the second week. We are discovering China, its culture and food. Moreover, we are tasting Chinese spicy sauce "The Godmother" and even trying to do yoga. Feeling curious!!! Thank you, Rebecca Lau!!!  P.S. And, of course, a lot of singing, dancing, playing board games, presenting "Healthy Lifestyle" posters. Отанній день другого тижня. У нас знайомство з Китаєм, його культурою та їжею. Ми дегустували з китайський соус і, навіть, намагалися зайнятися йогою. Це так захопливо і цікаво!!! Дякуємо, Rebecca Lau!!!  P.S.  І, звичайно, було багато співу, танців, настільних ігр, презентацій  здорового способу життя.

Восьмий день "Happy Holidays"

#GoCamp  2017 at Klubivtsi school is going on. Today we are getting around Lviv City. One more gorgeous day with our adorable volunteer,Rebecca Lau. Feeling fantastic. Сьогодні школярі Клубовецької школи з волонтером Ребекою, яка приїхала із Китаю, побували у Львові. Екскурсія чудова, Львів зачарував юних мандрівників. Ще один фантастичний день у біографії пришкільного мовного табору "Happy Holidays".

Сьомий день "Happy Holidays"

#GoCamp 2017 at Klubivtsi school, Ivano-Frankivsk. One more unforgetable day in the forest. Going hiking, having picnic, friendly talk with our awesome volunteer Rebecca Lau, playing games... and even trying bee therapy. We are happy. Thank you GoCamp!

 Ми мандруємо з нашою чарівною гостею з Китаю - волонером Ребекою. Крокуємо рідним селом, знайомимося з господарями, трудягою-коником, йдемо до лісу, організовуємо пікнік. Море емоцій, усмішок, спілкування англійською, веселих жартів, ігор та смаколиків. Все смакує на природі. І звичайно, від нас букет польових квітів для Ребеки!  Ще один щасливий і незабутній день у "Happy Holidays"!

Шостий день "Happy Holidays"

#GoCamp 2017. We are spending fantastic time with our amazing volunteer, Rebecca Lau, from China. Children adore her much. A lot of new and interesting things we are finding out. Today we've even learnt some Chineese words. If you want to change the world, inspire a kid!

   Ми фантастично проводимо час з нашим нчарівним волонтером, Rebecca Lau з Китаю. Діти її обожнюють. Багато нових та цікавих речей довідалися школярі, поповнили свій словниковий запас. Бажання змінити світ надихало кожного! Дні неповторні і незабутні у "Happy Holidays"!

П'ятий день "Happy Holidays"

   

#GoCamp 2017. Improving English and just having fun with our volunteer Liu from China. She is so cute. Ми дочекалися свого волонтера!!! Це Ребека, така гарненька студентка з Китаю. Разом з нею ми вдосконалювали знання з англійської і просто весело спілкувалися та забавно проводили час. #GoCamp 2017 - це круто! 

Третій день "Happy Holidays"


#GoCamp 2017. Третій День. Such a happy day at the summer language camp "Happy Holidays" at Klubivtsi School!!! Thanks a lot to GoCamp volunteer Alex Pelensky from the USA. Feeling inspired!!! Сьогодні у Клубовецькій школі в рамках GOCamp побував волонтер з Америки Алекс Пеленський. Як для школярів так і далекого гостя зустріч, спілкування, спільно проведений час, ігри залишили море позитивних емоцій. І світлин.

Другий день "Happy Holidays"

#GoCamp 7 червня - День другий літнього мовного табору GoCamp "Happy Holidays" при Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. A lot of fun outdoor activities and positive emotions. Програма дня дуже насичена: відкриття табору, презентація груп (команд), малюнки на асфальті і на личку, ігри, флешмоби та багато-багато нового, цікавого, позитивного, активного, рухливого і захопливого.

Тиждень відпочинку у школі

 Тиждень екскурсій, мандрівок, відвідин бібліотеки, музею, пізнання природи та краси рідного краю, спостереження за природою мали першокласники після завершення навчального року. Це школярикам, які наполегливо додали перший рік навчання, дуже сподобалося. Учителька Оксана Ярославівна не викликала до дошки, не пояснювала новий матеріал, а вела на екскурсію. Спершу вчорашні першокласники відвідали бібліотеку і запаслися на літо цікавими книжками. Учителька прокладає школярикам стежку до бібліотеки, хоче подружити з книжкою - вірним і надійним другом, який завжди підкаже, навчить і допоможе.

Heppi Holidays

Мовний табір - унікальна можливість для творчості, гри, спілкування та відпочинку!

   Сьогодні 6 червня розпочав свою роботу пришкільний мовний табір "Heppi Holidays". GoCamp - це новий, Всеукраїнський інноваційний формат табору, робочою мовою якого є аглійська. Наші учні вибороли право взяти участь у такому сучасному проекті. Табір фунціонуватиме з 6 по 23 червня за раніше обраним напрямком "Sports and Health".

Академконцерт учнів народного відділу

    16 травня 2017 у мене відбувся перевідний академконцерт учнів народного відділу Тисменицької музичної школи. До складу журі входили: директор музичної школи імені Йова Княганицького Кароліна Олександрівна; заступник директора музичної школи Марта Олегівна; учитель народного відділу (баян, акордеон) Володимир Петрович; мій учитель народного відділу (баян, акордеон) Богдан Михайлович; учителька народного відділу (баян, акордеон) Ганна Петрівна. Уперше на нашому відділі відбувся закритий академконцерт. Усі батьки були на коридорі, а учні в актовому залі. Академконцерт був дуже цікавим, спочатку грав перший клас, другий, третій. Мною розпочався виступ 4 класу.

Першу книгу прочитали

   Першокласники прочитали першу головну книгу – Буквар. Цілий навчальний рік вірний друг Букварик був поряд. Перегортаючи сторінку за сторінкою, вчив букви української мови, вчив вимовляти склади, слова, наголоси і робив свої маленькі дива. Школярики за рік змінилися до невпізнання. Вони вже читають, навіть, у бібліотеці взяли перші книги. А сьогодні першокласники зібрали усі початкові класи, батьків, рідних на свято "Прощання з Буквариком". Свято розпочала учителька початкових класів Окскана Ярославівна Самуляк Вона привітала своїх вихованців з важливою подією у їхньому житті,подякува Богу за прожитий рік, за плідну працю дітей та батьків, за очевидний результат праці.

3417410
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1195
2962
1195
3382101
98494
172968
3417410

Ваш IP: 54.144.14.134
Server Time: 2018-04-23 12:09:33
Счетчик joomla