Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Літературна зустріч з поетесою Олесею Овчар

   Літо щедро обдаровувало вихованців мовного табору "Happy English". Дев'ятий день запам'ятався літературною зустріччю із прикарпатською поетесою Олесею Овчар. Зустріч відбувалася у школі і пройшла дуже гарно. Приємна, усміхнена і надзвичайно добра поетеса Олеся Овчар з донечкою презентували книжку "Сонячна карусель" з теплими дитячими віршиками. Відбулося гарне спілкування між гостею та учнями школи на двох мовах - українською та англійською, якою, до речі вільно володіє пані Олеся. Вступне слово сказала заступник директора школи Світлана Василівна Татарин, вихователь Віктор Васильович Ткаченко зачитав свої поезії на двох мовах, які присвятив цій зустрічі.

 

   Людмила Михайлівна Сенко підготувала з дітьми малюнки звірят, про яких попросили поетесу скласти віршики. Також проспівали нововивчену пісню англійською. 

    У відповідь пані Олеся попросила учнів намалювати ілюстрації до її нових віршиків. Сюрпризи не закінчувалися. Пані Олеся декламувала вірші з майбутньої книжечки, співали з Мартусею пісеньку і розповідала курйози свого творчого життя. Вона подарувала школі вірші, які вже покладені на музику і їх можна вивчати на уроках музичного мистецтва. Це дуже цінний подарунок. Учні школи також презентували біографію поетеси двома мовами, що стало сюрпризом для Олесі Овчар. На завершення зустрічі виступив директор Клубовецької школи Володимир Пронюк, зробили гарну спільну світлину біля Кобзаря та учні знайомилися з донечкою молодої поетеси.

Дуже цінні такі зустрічі, котрі спонукають до дії. Тепер наші школярі будуть ілюструвати книгу та розучувати нові пісні. Дякуємо Вам!

 Учні-учасники літературної зустрічі з поетесою Олесею Овчар

Справжня літорадість. Читайте за посиланням...

Сюприз від Олесі Овчар 

Мій Тім
(для Аннички) 

Затишний у мене дім,
Бо живе у ньому Тім.
Не знайомі ви? А втім,
Я про нього розповім.

 

Це мій котик зветься Тім,
Не відомий він усім,
Бо маленький ще зовсім.
І вся правда ось у чім:

 

Гарний, добрий, чемний він,
А енергії у нім –
Вистачить котів на сім!
Отакий мій котик Тім. 

©Олеся Овчар 

p.s. Малюнок Аннички Павлюк з Клубівців