Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Happy Holidays. Day 3

Summer camp. We love travelling.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Summer camp. Maniava Waterwall. 

 У третій день вихованці літнього мовного табору "Happy Holidays" вирушити пізнавати рідний край. Цікаве поряд! - ствердили юні мандрівники! А побували у селі Манява Богородчанського району Івано-Франківської області, яке славиться монастирем Манявський скит, цілющим джерелом, Манявським водоспадом та лісовим заповідником державного значення "Манявський скит".

   Групу мандрівників 5-8 класів супроводжували вихователі табору Людмила Михайлівна Сенко, Віктор Васильович Ткаченко, допомагали вчителі Світлана Ярославівна Турик та Віктор Андрійович Дуридівка.

   Мандрівка - це вже позитив! Це улюблене заняття всіх! Це незабутні емоції! Нове пізнання, вікриття та відчуття! 

  Монастир Манявський скит заснований монахом з Афону Йовом Княгиницьким у 1606 році. Преподобний Йов (світське ім'я Іван) Княгиницький народився у Тисмениці, його іменем названа школа мистецтв.

  Дякуємо організаторам екскурсії, було весело, цікаво, пізнавально. Фотографії з екскурсії можна переглянути на сторінці “Шкільна правда” у Фейсбуці. 

 

   Літній мовний табір "Happy Holidays"  - це можливість мандрувати з друзями, з вчителями, спілкуватися на різні теми, розпитувати, пізнавати одне одного, рідний край. Україна дуже красива держава, у нас на Прикарпатті дуже багато цікавих, історичних  місць. Минулого літнього табору ми побували у Галичі, Крилосі, Яремчі, Буковелі, Львові. Цього року у Маняві. Карта наших мандрів поповнилася ще одним чудовим місцем. Це здорово! Цікаве поряд! 

Шкільна правда

Happy Holidays

Happy Holidays. Day 1.  Розпочав роботу пришкільний мовний табір. Читайте далі...

Happy Holidays. Day 2. Читайте далі...

Happy Holidays. Day 3. Читайте далі...

3909988
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
173
3746
24846
3861796
55647
70250
3909988

Ваш IP: 54.81.110.186
Server Time: 2018-08-19 01:01:38
Счетчик joomla