Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Summer camp "Happy Holidays". The last day.

Summer camp "Happy Holidays". The last day. That was great job!!! У пришкільному мовному таборі "Happy Holidays" сьогодні останній день. Вихованці пригадали девіз, фізичні розминки, пісні, пограли в рухливі ігри, ділилися враженнями і дякували захисникам за щасливі літні канікули. Мовний табір при школі діяв з 29 травня по 2018 року. З учнями працювали досвідчені вихователі, вчителі англійської мови Ткаченко В. В. та Сенко Л. М. Позаду два яскраві, сонячні, насичені подіями та мандрами, тижні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похід у реабілітаційний центр для воїнів АТО

    Cьогодні ми, наш англомовний табір «Happy Holiday», ходили в реабілітаційний центр для воїнів АТО. Нас вели декілька вчителів з табору. В реабілітаційному центрі живуть воїни, які захищали нашу неньку Україну і нас на сході. Ми прийшли подякувати їм за наші щасливі канікули, принесли їм продукти і роботи, які виготовили на гуртку "Натхнення". Воїни були дуже раді, що ми їх провідали. Вони, навіть, попросили, щоб ми часто приходили. В них є маленькі три котики і один маленький песик, вони такі милі та красиві. А ще в них є  дівчина, яка знає англійську і вона з нами говорила. Я навіть не уявляла, що ці канікули і цей англомовний табір відкриють мені нові місця та покажуть багато нового. 

   Наші воїни - справжні патріоти, вони захищають нас. Дякуючи їм, ми маємо чисте небо, гарний відпочинок у школі. МИ ВАМ ДУЖЕ ДЯКУЄМО !!! 

           За те ми дякуємо вам,

що ви навчили нас любити рідну землю,

          І захищати рідний край.

       Любити, знати й поважати

         Бога, віру, Україну і волю.

           Тому так важливо сказати вам:

  МИ ВАМ ВДЯЧНІ БЕЗ КІНЦЯ !  

  Ми вдячні всім-всім, хто на фронті, хто на Міжнародних навчаннях, нашому другу школи Дмитру Євдокимову, усім,  хто демобілізувався і тим, хто відбудовує центр допомоги воїнам АТО. ДЯКУЄМО! 

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА 4 клас

   Розпочав роботу пришкільний мовний табір. Читайте далі...

5428633
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3557
5464
18028
5383730
131698
143920
5428633

Ваш IP: 54.174.51.80
Server Time: 2019-06-27 15:58:36
Счетчик joomla