Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

У гостях в святого Миколая

 

 

 

 

 

 

 

 

   Напередодні свята Миколая третьокласники з вчителькою Катериною Петрівною Турик і батьками побували у хатинці святого Миколая. 

 

   У четвер 05 грудня ми їхали до хатинки Святого Миколая, який знаходиться у селі Пістинь Косівського району. Погода була дуже сонячна. Їхали ми автобусом. Нас зустріли дуже радо, провели екскурсію для нас. У першій кімнаті була Пошта святого Миколая. Тут безліч листів від дітей, які просять подарунків у святого Миколая.

   Друга кімната - творча. Тут багато стародавніх іграшок, якими прикрашали ялинки: іграшка-кукурудза, шишки, зірочки та інші. У кімнаті є ялинка, яка виконує бажання.

   Третя кімната природнича. У ній є опудала різних диких тварин, які живуть у горах: кабана, косулі, куниці, орла, ящірки.

    У четвертій кімнаті - відпочивальня святого Миколая. Ми по черзі лягали на дерев'яне ліжко і молилися. Коли голову клали справа на подушку, то молилися до Ісуса Христа, зліва - до Матері Божої, а посередині - до Господа Бога.

   У цій кімнаті є дзеркало, в якому святий Миколай бачить всіх нечемних дітей.

   Нарешті ми зустрілися з святим Миколаєм. Він був усміхненим та молодим, радів зустрічі з нами. Ми заспівали пісню "Ой хто-хто Миколая любить",  Богдан Стефанків розказав вірш про Миколая, а Андрій Каратчук про цифру два. Святий Чудотворець всім нам подарував торбинки з солодами. Правда, у нього є мішечок з різками для нечемних дітей. Але нам нікому Миколай різку не дав.

   Ми дуже дякуємо батькам за організацію поїздки в гості до святого Миколая: організатору мамі Руслані Петрівні Волосянчук, та за гарну ідею мамі Христині Андріївні Павлюк. Ми дуже задоволені поїздкою.

Враженнями ділилися учні 3 класу  Юлія Волосянчук, Анастасія Кожушок 

Світлини Уляни КАРАТЧУК