85 день війни

   Учні третього класу підготували до Міжнародного дня вишиванки проєкт "Жива вишиванка". Для цього вони: 1. сфотографувалися у вишиванці; 2. вивчили вірш/пісню про Україну або про вишиванку та записали відео; 3. зробили викройку вишиванки з паперу та заповнили узори живими візерунками, прикладаючи викройку сорочки до квітів, кущів та трав'янистих рослин. Таким чином школярі утворювали красиві живі вишиванки, які радо фотографували та надсилали вчительці Світлані Ярославівні Турик. Весь надісланий матеріал, фотографії та відеозаписи, ввійшли у відеоролик "Жива вишиванка", яку змонтував Владислав Турик з 6 класу. Відео можна переглянути на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Дивіться тут...

85 день війни

   У третій четвер останнього місяця весни, що цього року припав на 19 травня, уже в 16-те відзначається Всесвітній день вишиванки. Вишиванка — генетичний код українців. Символ віри, надії, любові. Символ сміливості, боротьби та перемог. Вишиванка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка — духовна броня українців. Захистимо своє! — саме такими є офіційні гасла свята цього року.

73 день війни

   Місто Івано-Франківськ — наш обласний центр, красиве місто на Західної України.  Воно невелике, охайне,  затишне, приваблює туристів та закохує молодь.  Тут завжди людно. Центральна широка алея (піша стометрівка) приваблює всіх великою кількістю затишних кафе, піцерій, ресторанів, магазинів, а також музикантами, які розташовуються прямо на тротуарі, даруючи чудову музику і зачаровуючи перехожих. Ковалі встановили тут ​пам'ятні  ковані композиції, які несуть певну символіку. Великий фонтан, дивовижна архітектура невисоких будинків, площа Ринок і мальовнича Ратуша, багато зелені і відкритість місцевих жителів — це особливості центру міста.

62 день війни                           26 квітня − День Чорнобильської трагедії,

Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф 

Атомний Вій опустив бетонні повіки.

Коло окреслив навколо себе страшне.

Чому Звізда-Полин упала в наші ріки?!

Хто сіяв цю біду і хто її пожне?

(Ліна Костенко) 

   У цей день у 1986 р. на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

42 день війни                                    *   *   *

Гетьте, круки, летять журавлі!

Згиньте, орки, з моєї землі!

Світе Божий, лишень не мовчи,

Другий місяць страшної війни.

Пораховані дні і години

Криком, горем і болем неспинним,

Нас вбивають у рідних хатах,

Впало небо, стоїть лиш солдат.

Україна у ранах, сльозах,

Гострить крила зажурений птах,

Сповиває гніздо, нас не зломить ніхто.

Ми піднімемо небо до Бога.

Оксана Пронюк

31 день війни

 

 

 

 

 

 

 

 

   Україна має багато символів, які її охороняють і надають силу. Одним із таких символів є тризуб. Тризуб символізує нерозривний зв’язок із Батьківщиною, це символ суверенної держави та нашої свободи. У різні періоди історії наш Тризуб ставав символом боротьби за незалежність. Наші школярі зобразили тризуби різними техніками. Це дятячі обереги для нашої Україні та захисників України в час страшної війни. 

29 день війни

Дай, Боженько, миру

Нашій неньці Україні,

Щоб не гинули діти

І ніхто не гинув.

Щоб Герої наші славні

Зрівняли з землею

Ворогів і окупантів,

Як бур'ян поганий.

Віримо, цей день настане!

26 день війни

Мешканці села Клубівці, які захищають Україну 

Богдан Андріїв

Андрій Бойко

Василь Бойко

Василь Досюк

Ігор Драбик

Ярослав Івасюк

Андрій Карпів

Петро Лапішко

Богдан Попадюк

Роман Овчарчин

Ігор Олійник

Роман Турик

Тарас Федорчук

Михайло Шкробач

Олександр Єрем’ягін

Михайло Андрухович

25 день війни

Це моя Україна! Моя найдорожча й наймиліша земля. Карта України викладена квілінгом ученицею восьмого класу Ромах Іриною.

20 березня - неділя - 25 день війни. 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 день війни

ІСУС

СПАСЕ

УКРАЇНУ! 

 

 

 

 

 

Малюнок Ілони Баб'як з 4 класу 


   Ісус – наш Спаситель, молімся до Нього. Страшенна війна, як Хресна Дорога.
   Та кожну сльозу і кожну молитву Ісусик почує! Спасіння вже близько!

23 день війни

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
«Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей… Усіх! Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну.
Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну! – Володимир Зеленський.

 

 

22 день війни

 

 

 

 

 

 

  

 

 

21 день війни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 день війни
ЛЮБІТЬ СВОЄ РІДНЕ, БО ЦЕ НАМ ДАСТЬ СИЛУ ПЕРЕМОГТИ! - БЛАЖЕННШИЙ СВЯТОСЛАВ

15 березня - 20 день війни. Реальність жахлива. Основні міста України зруйновані, ворог знову обстрілює Київ, центр міста... Б’є в серце. В історичній будівлі, яка згоріла від вибухів, були хворі люди, діти, ті, хто не мав фізичних сил втекти. Ворог завжди нападає вранці, за спиною... як терористи і боягузи! Телевізійну вежу Рівного розбомбили... Багато мертвих та поранених. Ворог розгортає потужну інформаційну війну. Слідкуйте за правдивою інформацією, багато фейків. Росія переслідує іноземних журналістів, викрадає або вбиває. Війна біля дверей Європи і цей ворог нікого не щадить. Українці гордо чинять опір... Ми переможемо... За кожного вбитого українця, за кожен клаптик зраненої землі, за кожну дитячу сльозу, за полеглих воїнів і невинних людей ворог повинен відповісти. Слава Україні! Слава Героям!

19 день війни
14 березня - День українського добровольця.

Дякуємо кожному добровольцю, який захищає нашу Україну! Ви за покликом душі та серця стали на захист України. Ви – наші герої, лицарі духу, добра та відданості. Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму та честі.

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім.Кульчицького.

18 день війни

Клубовецькі родини ліплять вареники, заморожують їх. Про готові вироби повідомляють старосту села. Допомогти може кожен.

13 березня - неділя - 18 день війни.

 

 

 

 

 

 

17 день війни

У кожного в родині є безцінні обереги - це намолені хатні образи. Під ними відбувалися усі родинні події, ними благословляли дітей, онуків. Благословіть нині Україну своїми намоленими образами!

Просимо викладати на своїх сторінках фотографії домашніх образів, позначайте Шкільну правду. Може хто має давні ікони. Пишіть молитви, яких навчили вас родичі. У нас багато вишивальниць, багато вишитих образів. Благословляйте ними Україну!

МИ БЛАГОСЛОВЛЯЄМО УКРАЇНУ НАШИМИ ШКІЛЬНИМИ ОБРАЗАМИ. Щоранку біля них молилася вся школа "Отче наш..." і "Богородице Діво...". Пригадуємо також давню молитву, нею колись розпочиналися уроки в школі: «З Богом працю зачинаймо і все вперед поступаймо, бо ми знаєм, що без Бога не дойдемо до порога».

16 день війни

Молитва за військових 
У Твої руки, Боже, поручаю сьогодні всіх тих, хто стоїть на захисті миру та добробуту нашої Вітчизни. Дозволь їм завжди відчувати твою близьку присутність у щоденних клопотах військової служби. Дай їм відвагу бути сміливими визнавцями віри у Христа розп’ятого та воскреслого і мужньо боротися під його стягом проти гріха та всілякого зла.
Почуй, Господи, молитву матері та захисти цих дітей твоїх щедрою небесною благодаттю, щоб вони, охоронені від усякого зла, могли постійно сповнятися святим твоїм Духом, аж доки не досягнуть порогів твого небесного Царства.
Підтримай обтяжених, підніми пригноблених, розвесели засмучених, зціли недужих, просвіти заблуканих, вічний упокій даруй, Господи, тим, які вже відійшли від нас. Бо ти – Бог, який милує і спасає. Амінь.

15 день війни

    10  березня біля пам'ятника Тарасові Шевченку у селі Клубівці була відправлена панахида. Так церковна громада та вчительський колектив ліцею вшанували роковини смерті великого Кобзаря. Пам'ятник був встановлений у 2014 році до 200-річчя від дня народження Кобзаря та в честь перемоги Революції Гідності в Україні. У тривожний час війни люди молитовно з'єдналися біля Кобзаря, щоб набратися сили від Кобзаревого слово, ще глибше вдуматися в його пророцтво, позбутися навіки маскаля - лжебрата і кровопивцю.

14 день війни

 

 

 

 

 

 

 

   9 березня Україна відзначає 208-му річницю з дня народження Тараса Шевченка - батька українців, великого поета, живописця, гуманіста, який вже своїми творами протистояв москальським злочинам проти українського народу: "Боріться, поборете, Вам Бог помагає..."  У ліцею плели сітку і проводили читацький марафон "208 хвилин у Шевченковім слові". Читали всі. 

12 день війни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 день війни

 06 березня - 11 день війни. Ворог обстрілює багато  українських міст, в тому числі житлові будинки за допомогою фугасних бомб та касетних реактивних снарядів. Окупантам вдалося захопити Тростянець Сумської області та Херсон. Вісім ракет влучила в аеропорт Вінниці. Ворог  знищив ще один важливий стратегічний об'єкт.  Одна людина загинула, кілька поранено та шестеро людей потрапили в полон. ЗСУ чинить сильний опір. Коли війна закінчиться, ми відбудуємо аеропорт, але вбиті герої ніколи не повернуться. Терористи мають покинути нашу землю! Слава Україні! Героям слава!

9 день війни

Як говорити з дітьми про війну. Поради психологів. 

 Найголовніше правило — дитині завжди потрібно розповідати правду. Однак говорити слід без паніки й надмірних емоцій. Якщо проявляти спокій в очах дитини, вона відчує себе у безпеці. Найкраще, щоб про війну розповідали батьки.

1. Говоріть дітям правду.

2. Створіть відповідні умови для розмови про війну.

3. Дайте дітям прості, щоб вони могли говорити про свій страх.

4. Уникайте стереотипів. 5. Цікавтеся, що діти повсе це думають. 6. Визначіть серйозність ситуації та будьте уважні. 7. Обговорюйте чим можна допомогти.

8 день війни

   Допомогти може кожен! Подаємо перелік необхідного.   

   03 березня - восьмий день війни. Найбільш жорстокі з боку ворога обстріли та атаки в Донецькій та Луганській областях. Ворог продовжує обстрілювати Чернігівщину. На Харківщині триває знищення центру міста. Всюди росіяни стріляють по житлових масивах. На Херсонщині вороги захопили адмінбудівлі в центрі міста. Миколаївщина та Одещина тримають оборону. В Сумах ситуація стабілізується, ворога нищать. Київська область — відбили Бучу та Ірпінь, по області тварі ховаються в населених пунктах. Жодний обласний центр України не знаходиться під росіянами! Слава Україні! Героям слава!

7 день війни

   02 березня у церкві Святої Покрови Божої Матері с. Клубівці з 10.00 до 17.30 тривала спільна молитва за мир в Україні, яку провадила спільнота "Матері в молитві". о 16.00 була відправлена Свята Літургія, яку служив отець-декан Петро Скрипник. Клубівчани мали нагоду приступили до Сповіді та поофірувати вяте Причастя заради миру в Україні. До молитви вірні доєднувалися упродовж дня. Спільна молитва має чудодійну силу!

Хроніка війни. 02 березня - сьомий день війни. Вже тиждень страшного жаху - воєнного злочину Росії в Україні. Наша Армія героїчно обороняє міста, нас підтримує весь світ. Потоки біженців приймають сусідні держави. Президент України Володимир Зеленський запровадив військовий стан та мобілізацію.

6 день війни

Сьогодні перший день весни. В лісі вже є підсніжники. Весняне сонечко пригріває. Лишень у небі гуркотять важкі літаки, повітря пахне війною. Йде шостий день російсько-української війни. Ворог бомбить Київ, Харків, Житомир, Маріуполь... Україна звернулася щодо невідкладного приємнання до ЄС за спеціальною процедурою. П'ять людей загинуло біля розбомблеї київської телевежі, ще п'ять поранені. Трансляція новин ведеться з укриття безперебійно. З-за кордону та з українського тилу надходить велика допомога, перекази коштів, підтримка у соцмережах. Україна мужньо захищає свою рідну землю. Слава Україні! Героям слава!

5 день війни

Триває збір продуктів та необхідних речей для наших захисників. Подаємо перелік. Ще потрібно також: гумові чоботи, карімати, спальні мішки, термобілизна, одноразовий та пластиковий посуд, пакети для сміття, дощовики не прозорі, продукти з довгим терміном придатності! Також памперси, вологі салфетки, мило, шампунь, зeбна паста, станки для бриття, пінка для бриття, мівіна. Рюкзаки, аптечки.
   "Ковідну" тисячу можна передати у підтримку ЗСУ завдяки застосунку з онайн-платежів Portmone. Наша допомога - це наша боротьба.

 МОЛИТОВНИЙ ЛАНЦЮГ

Молитва

Боже, Отче наш Небесний, в ім'я Спасителя нашого Господа і Бога нашого Ісуса Христа, молим Тебе про прощення, помилування і зцілення всіх народів світу. Благослови нас і відведи руки тих, хто замишляє зло проти людства!

Ми стоїмо і зміцнюємося тільки вірою в Твою Всемогутність і Силу! Хай ніяка язва не наблизиться до нас і наших жител!

Господи Ісусе Христе, зціли нас і відведи всякого супостата!

Доторкнись до розуму і сердець правителів всіх країн і народів, щоби виконували тільки Твою Святую Волю для блага народів!Господи, Ісусе Христе! Все, що диявол запланував проти народів землі, віджени від нас в Ім'я Твоє Святе!

3 день війни

   У Клубовецькому ліцею триває збір продуктів для захисників України. Перелік необхідного друкуємо.

Хроніка війни: 26 лютого – третій день повномасштабної війни Росії проти України. Йде битва за Київ. Напади не припиняються, ракети обстрілюються цивільні будинки. Є жерви серед цивільного населення: 7 людей загинуло, 1 дитина, 71 людина поранено, у тому числі 25 мирних жителів та 3 дітей. Є втрати у лавах нашої Армії: полягло 14 військовослужбовців.  Ворог не зупиняється, створює екологічну катастрофу. У цей страшний час у сховку виївського метро народжуються нове життя. Дівчинка! Київ у небезпеці, ЗСУ дає гідну відсіч ворогу. Знову настає ніч з бомбами та ракетами.  Українці не здаються! Бо це їхня рідна земля, родина, діти. Слава Україні! Героям слава!

Міжнародний день рідної мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    До Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні Клубовецький ліцей підготував фільм "Небесна Сотня - Герої не вмирають". Фільм можна переглянути на каналі Ютуб, дивіться тут... Над фільмом працювали: учні 11 класу,  заступник директора ліцею з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко, педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко, відемонтаж та аранжування завклубом Роман Петрович Середюк. 

  16 лютого, згідно Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», проголошено Днем єднання. У навчальних закладах проведені флешмоби, це здебільшого фото-презентації з держарним прапором та державною символікою, з плаками та гаслами "Україна єдина!", "Україна понад усе!".  #UAразом