Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Вшанування Кобзаря

   СХІД СЕЛА. 11 березня 2018 року відбувся схід села, який провів сільський голова Богдан Рекетчук. Керівник села прозвітував про роботу сільської ради за півріччя, а також виніс на розгляд мешканців села ряд важливих питань: про обслуговування виробничо-складських приміщень по вулиці Заводській, про тротуари по вулиці Івана Франка, ситуацію з орендарями земельних паїв, про впорядкування вулиць села та хід будівництва спортивної зали. Відбулося активне обговорення питань, голосування, прийнято ряд важливих рішень. Усі ці питання будуть висвітлені на сторінках газети "Шкільна правда". На завершення виступу керівник села продекламував фрагмент з поеми Тараса Григоровича Шевченка "Кавказ" "Борітеся - поборете, Бог вам помагає..." і передав мікрофон школярам, які підготували літературно-мистецьке свято "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля..."

 ВШАНУВАННЯ КОБЗАРЯ

Серед визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з великим вогнем у душі захищав свободу і незалежність країни, честь і гідність народу. Безсмертне ім'я великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка відоме скрізь як ім'я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. 

        З метою вшанування пам'яті українського поета, письменника, художника та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка 11 березня, в школі, було проведено літературно-мистецьке свято «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля!» Свято підготували педагог-організатор Марцінко Олеся Романівна та Кузьма Оксана Ярославівна, яка є автором цього сценарію. Даний захід допоміг присутнім пізнати соціальні, політичні, життєві ідеали великого поета. Минуло 204 роки від дня народження Т. Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього стало читання віршів поета: «Мені однаково чи буду», «Ми вкупочці колись росли», «Не називаю її раєм», послання «І мертвим, і живим…», поема «Кавказ», «Ой три шляхи широкії», «І досі сниться під горою». Присутні поринули у світ краси поезії Тараса Шевченка, яку читали учні 3-11 класів. Роль Тараса Шевченка зіграв Пронюк Євген, учень 8 класу. Своїм голосом зачарувала всіх присутніх учениця 4 класу Марцінко Оксана, виконавши пісні: «Зоре моя вечірняя», «Ой, горе тій чайці».

       Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т. Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато поколінь – допоки буде жити наша Україна.

       Я впевнена, що це літературно-мистецьке свято, яке відбулося в школі допоможе всім ще раз зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності. І знову переконатися, що

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум'я свічки,

що запалює душу людини.

Наталія ІВАСЮК,

заст. директора з навчально-виховної роботи

На свілинах: літературні читання творів Т. Шевченка. автор світлин Людмила Палагіцька

4508076
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1210
6350
16364
4437507
115647
142476
4508076

Ваш IP: 54.163.19.57
Server Time: 2018-12-19 03:05:52
Счетчик joomla