Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Перший урок у четвертому класі «Наша Батьківщина – рідна Україна»

   Перший урок у новому навчальному році – урок про Україну на тему "Наша Батьківщина - рідна Україна".  Його провела наша вчителька Світлана Василівна Татарин. Учителька розказувала про символи України, про хрестителя України Володимира Великого, зачитувала вірші про Україну. Учні згадували пісні про Україну. А ще ми роздумували, яку картину ми би намалювали про Україну. Я хотіла намалювати вишиту сорочку, вона є символом українців. Мені сподобався наш Перший урок.

 

 Наталія БРУЦ

Я дуже люблю співати пісні про Україну 

 Мій Перший урок був на тему "Наша Батьківщина - рідна Україна".  Ми називали символи України, говорили про елементи національного одягу українців, мандрували історією України. Учителька розповідала нам про князів, гетьманів, відважних козаків та новітніх героїів - воїнів АТО. Запам'яталася мені легенда про Україну. Я дякую Богу, що дав Україні найкращий талант - пісню. Я дуже люблю співати, особливо пісні про Україну, родину, щасливе дитинство. 

Анастасія ПРОНЮК 

Найкраща країна – це моя Україна

   Наша Україна є Незалежна держава. Її багатство оспівується і возвеличується у віршах, легендах та піснях. Бог подарував Україні пісню, саме вона єднає людей і додає нам сили для боротьби. Найкраща країна – це моя Україна.

                 Я і Україна

Україно моя, моя люба Вкраїно,

Кожен рік я спішу на свій перший урок,

Щоб дізнатися все більше про історію краю,

Де я виріс й зробив свій уперше я крок.

Україно моя, моя люба Вкраїно,

Хоч малий іще я, та уже патріот.

На коліна стаю і тобі обіцяю:

Захищати красу свого рідного краю.

Вадим БОЙКО, 4 клас

Треба берегти свою землю, пісню, мову

   Перший урок був не такий, як усі. Ми говорили про наш рідний край, нашу Україну. Вчителька Світлана Василівна розповідала багато цікавого такого, що ми не знали. Також ми говорили про народну творчість. Як давно не було писемності, люди складали казки, колискові, загадки і передавали їх з уст в уста. Так усна народна творчість дійшла до наших днів.

   Україна – найкраща земля. Тому урок був чудовим і незабутнім. Ми багато довідалися і багато зрозуміли. Треба берегти свою землю, пісню, мову, історію і культуру.

Христина РЕКЕТЧУК

Перший урок був про Україну. Світлана Василівна цікаво розповідала про символи та символіку нашої країни. Ми з вчителькою згадували українські співанки.

Вікторія СЕКРЕТА

Бог дав Україні найкращий талант - пісню

   Перший урок був про Україну. Вчителька читала вірші, легенди про Україну. Ми грали гру, вчителька казала назву міста, а ми казали, як називаються люди, які там живуть. Ми згадували про князя Володимира Великого. Вчителька розказувала легенду про Україну. Як Бог роздав таланти усім країнам, і Україні дав найкращий - пісню.

Аліна ПАВЛЮК

Я дуже радий, що народився і живу у  мальовничому і співучому краю

   На Першому уроці ми слухали легенду про Україну, як наша Україна отримала талант до співу, музики. Ми стали християнами завдяки князю Володимиру Великому. Ми слухали вірші про Україну. Я дуже радий, що народився і живу у такому мальовничому і співучому краю, якому ім'я Україна.

Андріан ІВАСЮК

Розповідь про Україну

Сьогодні на Першому уроці я дізналася декілька фактів про Україну. Славиться моя Україна родючими землями, мелодійними піснями, красивими національними костюмами. А ще нашу Україну символізує верба та калина. В народі ще кажуть6 "Без верби і калини немає України".

   Українські символи це - герб, прапор і гімн України. Україна стала Незалежною у 1991 році.

   Я знаю, що нашн небо найгарніше, наші ліси найбагатші, а люди найпрацьовитіші. Я пишаюся своєю землею, і хочу бачити свою країну квітучою, де кожна людина відчуває себе щасливою.

Я пишаюся тим, що я українка!

Яна ПЕТЕЛЮК

5536182
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1732
4274
23679
5479057
88815
150432
5536182

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 09:19:28
Счетчик joomla