19 день війни
14 березня - День українського добровольця.

Дякуємо кожному добровольцю, який захищає нашу Україну! Ви за покликом душі та серця стали на захист України. Ви – наші герої, лицарі духу, добра та відданості. Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму та честі.

День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім.Кульчицького.

 

   14 березня - понеділок - 19-ий день повномасштабної війни Росії проти України. Усю ніч російські окупанти обстрілювали Харківщину, а вранці обстріляли телевежу біля Рівного, університет в Чернігові, зруйнували очисні споруди біля Запоріжжя, авіазавод «Антонов» у Києві та багато житлових будинків, які пошкоджені чи зруйновані російськими військовими. Окупанти знову пошкодили лінію до ЧАЕС, яку напередодні відремонтувало «Укренерго» Україна продовжує потерпати від ворожих обстрілів, але тримає удар і не здається. Слава Україні! Героям слава!