25 день війни

Це моя Україна! Моя найдорожча й наймиліша земля. Карта України викладена квілінгом ученицею восьмого класу Ромах Іриною.

20 березня - неділя - 25 день війни. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ХРОНІКА ВІЙНИ. 

20 березня - неділя - 25 день війни. 20 днів блокади міста Маріуполя. Місто-герой обстрілюють з моря. Маруіполь знищений на 90 %, сьогодні розбомбили школу мистецтв. Російська армія прицільно вбиває українців. На жаль, щодня ми бачимо нові приклади такого тероризму. На Луганщині російський танк розстрілявпритулок для літніх людей. 56 людей загинули одразу, тих, хто вижив, – викрали та вивезли на окуповану територію. Масове вбивство сталось ще 11 березня, але відомо про нього стало лише сьогодні.

Не вщухали обстріли у Харкові – ще одному місті, яке не кориться ворогу. Щодо нескорених, то сьогодні у тимчасово окупованих Херсоні, Каховці, Енергодарі та Бердянську пройшли тисячні мітинги. Мешканці окупованих росіянами міст вийшли на мітинги із українськими прапорами, вигукуючи патріотичні гасла. Генштаб ЗСУ заявив про високу загрозу наступу з Білорусі на Волинь. На Чернігівщині терористи знищили легеню, яка приносила питну воду мирним жителям. Із семи узгоджених гуманітарних коридорів вдалося лише чотири. Бомбардують Київ! Інформаційна війна продовжується! Все більше зниклих журналістів, в тому числі іноземців, все більше фейкових новин поширюється. Але це не змусить нас здатися! На кожному військовому і людському злочині, на кожному варварстві завжди панує закон життя! Слава Україні! Слава Героям!