190 день війни 

 Цього року новий навчальний рік розпочався у дуже тривожний для нас час. Війна! Вона перевернули наше життя з ніг на голову. Але навіть у цих обставинах, ми розпочали його вчасно і гарно. Ліцейна лінійка Першого дзвоника пройшла урочисто. Після свята, за пропозицією нашої класної керівнички Людмили Михайлівни, ми пішли всім класом у похід до криївки УПА і провели там Перший урок, присвячений Україні.

 

Після повномасштабного вторгнення РФ на території України, половину учнів нашого класу виїхало за кордон. Там вони навчалися і проживали тривалий час. Тому зараз, коли ми знову зібрались разом, кожен з нас ділився своїми враженнями, порівнювали навчання й життя в Україні і за кордоном, робили висновки. В інших країнах добре, а дома найкраще. За шість місяців війни ми подорослішали, і стали цінувати кожну мить свого життя на нашій дорогій українській землі. Ми роздумували, що значить для нас Україна і що особисто  можемо зробити для припинення війни. 

   Ми всі весело і цікаво провели час, грали ігри, поїли смачненького, сміялися, розказували, як провели канікули. Це була чудова ідея, щоб ми зібралися десь разом, адже через війну учні на дистанцiйному навчанні бачаться хіба що на екрані телефону. Дякую Людмилі Михайлівні і дуже хочу, щоб побільше було таких зустрічей, як сьогодні. Я вірю і надіюся, що Україна неодмінно переможе.

Діана ЛЕСЮК, 7 клас