Учень 9 класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Данилюк Назарій взяв участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з інформатичних технологій, яка відбулася 10 лютого 2017 року на базі кафедри інформатики та математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зі слів директора школи, вчителя інформатики Володимира Ярославовича, усім учасникам олімпіади було запропоновано чотири завдання, які реалізовувалися у середовищі пакету офісних програм: текстового редактора Word, електронних таблиць  Excel, редактора презентацій Power Point та систему управління базами даних Access. Олімпіада тривала чотири години.

   

    Перед початком олімпіади усіх учасників привітали голова організаційного комітете Іван Будзак, голова журі Петро Молин, декан факультету інформаційних технологій ПНУ Роман Пилипів. Було відзначено, що в Україні сьогодні зберігається попит на фахівців у галузі ІТ, їхня праця є однією з найвище оплачуваних в Україні.

   "Назарій достойно виступив в олімпіаді, - відзначив Володимир Ярославович, - здобув четверте місце серед 24 дев'ятикласників з Івано-Франківської області". Вітаємо Назарія з високим досягненням і бажаємо перемоги у подальшому, в наступних роках..

Фігураш Тетяна, 11 клас

Займатися спортом, здобувати перемоги - радить ровесникам Назарій Данилюк... Читайте за посиланням...

,