Друк
Категорія: Змагання Конкурси Олімпіади
Перегляди: 3357

   Минулого тижня, 3 березня, у нашій школі відбувся Всеукраінський мовно-літературний конкурс "Соняшник". Це конкурс знавців та любителів рідної мови та літератури. Бажаючих узяти участь в цьому конкурсі виявилося 53 учнів з 3-11 класу. Проводила конкурс учителька української мови і літератури Надія Богданівна Самборська. Спершу вчителька роздала конкурсантам книжечки із завданнями і гарними календприками. Книжка була дуже яскрава, кольорова. А самі завдання - цікавими. Всього питань було 30, над кожним з яких треба було добре попрацювати, щоб визначити правильну відповідь. Відповіді на завдання ми заносили у бланки, які вчителька зібрала і відправила на перевірку.

 

   Після завершення конкурсу Надія Богданівна провела підсумок і сказала, що переможець отримає грамоту та подарунок. Ми всі чекаємо на подарунки!

Юстина САМБОРСЬКА, 6 клас 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» 

      «Соняшник» - щорічна гра з української мови, літератури та українознавства. 3 березня, в школі відбулася VІІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». Всіх учасників було 55 з 3-11 класів. Цього року була найбільша кількість учасників за останні шість років. З мого 9 класу нас було 4 учасники. Учителі - філологи роздали завдання для кожного класу,  пояснили нам  як виконувати і правильно заповнювати бланки відповідей. Час виконання – 1 година. Конкурсні завдання мали три рівні складності. Завдань було 30, всі завдання були тестової форми. Кожне завдання мало 5 варіантів відповідей, з яких треба було вибрати один правильний. Завдання 1-15 оцінюється одним балом, завдання 16-25 – трьома балами, завдання 26-30 оцінюється п'ятьма балами. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 70. Найбільше завдань було з української літератури, за вивченими письменниками і їх творами. Також були завдання з української мови та історії України. 

     

 

 

 

 

 

   Наші бланки відповідей Надія Богданівна відправила поштою у творче об'єднання «Соняшник», місто Харків. Результати ми отримаємо в місяці травні разом з дипломами та призами. 

     Такі конкурси дають нам змогу в черговий раз перевірити свої знання. 

      Куратором  Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» в нашій школі є вчитель української мови і літератури Самборська Надія Богданівна.

 Божена ІВАСЮК, 9 клас