Друк
Категорія: Змагання Конкурси Олімпіади
Перегляди: 2026

30 травня у Народному домі м.Тисмениця зібралися талановита й успішна юнь Тисмениччини і їх наставники. Тут відбулося районне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю «Ми – надія твоя, Україно!», в рамках якого голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова Тисменицької районної ради Роман Крутий нагородили школярів і їх учителів за досягнення протягом року.

  

   Вже стало доброю традицією на Тисмениччині по завершенні навчального року відзначати учнівську молодь, яка наполегливо працювала й показала значні результати у своїх знаннях і вміннях не тільки на районному, але й на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Переможці олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, різноманітних конкурсів, виставок, творчих фестивалів, спортивних змагань, їх учителі, викладачі, вихователі, тренери отримували заслужені відзнаки та грошові заохочення за цьогорічні щедрі ужинки, зібрані завдяки таланту, праці, вірі в себе і цілеспрямованості. 

   Кервництвом району нагороджено 84 учні та 65 учителів грамотами, подяками, дипломами та грошовими винагородами.  З приємністю повідомляємо, що троє Клубовецькиш школярів нагороджено у категоріїях спорт - Данилюк Назарій, Шешурак Любомир з 9 класу та творчість - Марцінко Тетяна з 10 класу.

   Звання спортсмена року та серйозну грошову винагороду отримав учень Клубовецької школи Назарій Данилюк.

Джерело: сайт Тисменицької РДА