Педагогічний колектив Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, випускники школи та вся учнівська родина вітають з днем народження ветерана педагогічної праці, учительку української мови і літератури

Марію Іванівну БОЙКО

   У букеті найщиріших привітань слова поваги та вдячності учителю, наставнику та натхненнику за щедрий засів,  за тонку, чуттєву душу і турботу, за красу слова, барвисту рідну мову і глибоке прожиття кожного твору, за відданість і одержимість, учительський приклад. Для дорогої вчительки  побажання миру, добра, радості,  життєвої енергії та наснаги, щедрої Божої ласки і опіки на Многії Літа.  

 

   Бойко Марія Іванівна народилася 25 жовтня 1943 року в селі Клубівці. Після закінчення Клубовецької восьмирічної та Тисменицької середньої шкіл продовжила навчання у Чернівецькому державному університеті, де здобула професію філолога, викладача української мови та літератури. з 1967 по 1969 роки працювала у Чернелицькій середній школі Городенківського району, 1969 у Вільшанецькій восьмирічній школі, з 1972 року вчителем української  мови та літератури у Клубовецькій восьмирічній школі. З 1994 по 1998 роки була заступником директора школи з виховної роботи. Зараз на пенсії. Трудовий стаж – 42 роки.

    На вибір професії  вплинуло сімейне виховання та класний керівник Степан Михайлович Бат.

   Учительська праця для Марії Іванівни це - самовідданість безкінечна заради виховання справедливих людей із своїх вихованців і учнів Прикладом вчителя для Марії Іванівни є педагог Василь Сухомлинський.

   Побажання школярам: гризти граніт науки в роках дитинства і в роки юності.

   На думку Марії Бойко найважливіше у професії вчителя: любов до професії, безперервне навчання, щоб щось більше навчати дітей.

   Із інтерв’ю М. Бойко до Дня української писемності та мови: «Мову – треба любити, вивчати її глибинні пласти: походження, розвиток, багатство.  Важливо не засмічувати мову русизмами і вульгаризмами».

Із інтерв'ю Андріани ТУРИК