Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

10 років спільноти "Матері в молитві"

    У суботу 10 лютого 2018 року у  церкві Святої Покрови Божої Матері села Клубівці відбувся з'їзд прицерковних спільнот "Матері в молитві". Сильний снігопад не став завадою матерям з різних куточків області зібратися на молитву та спільно привітати клубовецьку спільноту "Матері у молитві" з 10-річним ювілеєм. Молитовний з'їзд благословив та провадив духовний опікун спільнот отець Мирослав Пронюк. У часі молитви матерів, яку вели координатори спільнот, священики сповідали. Акафістом до Пресвятої Богородиці за християнське виховання дітей завершилася спільнотна молитва матерів.

 

 

   Святу Літургію  відправив отець Мирослав Пронюк  у співслужінні з отцями Василем Палюгою та Юрієм Гринчуком.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Гостей парохії прийшли привітати клубовецькі діти, вони завіншували матерів віршованими куплетами та колядками.  Діти зігріли зустріч своїми усмішками та дзвінкоголосими вітаннями.

   У часі молитовної зустрічі відправлено панахиду за всіх спочилих матерів та полеглих борців за волю України. Отці благословили побожних матерів та гостей Вишгородською іконою Божої Матері (Володимирською), яку привезли з Меджугор'я.

 Координатори спільнот "Матері в молитві" імость Оксана Пронюк та п. Наталія з Богородчан пригадали історію та розвиток клубовецької спільноти. Теплими, подячними словами та привітаннями обдарували отця Мирослава Пронюка у передень його народин.

  Молитва, духовне єднання, тепло та рідність витали у Божому храмі. Господь обдаровував, втішав, витирав засмучені очі та благословляв земних мироносиць. "Немає чужих дітей, - вкотре наголошували священики у своїх проповідях, - мамина молитва має обійняти кожну сиротинку, зігріти і змінити світ".  

Дорогі матусі, хай вам ллється миро 

Із святого Неба на ваші родини, 

На Церкви, спільноти, рідну Україну, 

Хай Вас Бог провадить в цю святу годину. 

Христос ся Рождає!

 

4630867
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
3775
4353
12112
4585426
67699
170739
4630867

Ваш IP: 54.205.211.87
Server Time: 2019-01-16 14:03:18
Счетчик joomla