Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Учні читають роздуми до стацій Хресної Дороги

     

  

 

 

 

 

 

    У середу  14 березня роздуми до стації Хресної Дороги Ісуса Христа читали учні 6-7 класів. До кожного роздуму були підібрані віршовані рядки. Учні читали дуже уважно та старанно. Підготувала школярів до Хресної Дороги вчитель християнської етики Світлана Ярославівна Турик. Отець-декан Петро Скрипник підтримує та заохочує школярів до спільного пережиття Хресної Дороги.

  

 

 

 

 

 

 

 

   Визріваймо до Христової жертви

   Симеон Кириней не був учнем Ісуса Христа, і не був у тій скаженілій юрбі, яка гнала Ісуса на страту. Він поветався з поля, втоплений і заклопотаний своєю роботою. Навіть не сподівався, що на його рамена ляже така важкезна ноша. Хрест дуже тяжкий. І він завжди лягає на наші плечі тоді, коли ми не сподіваємося... А це був хрест усіх людських гріхів, які Ісус добровільно взяв на свої плечі.

   А я? Ти? Ми? готові добровільно взяти на себе хрест за гріхи рідних і чужих, близьких і далеких, милих і не милих, скриаджених і забутих, самотніх і вигнаних... А особливо за грішників, за безбожників, вартварів, ворогів, які вбивають, гвалтують, ріжуть, нівечать нашу святу землю, найдорожчих синів і донь наших?

   Господи, та ми не осилимо підняти цей хрест! І Симеон не осилив би, якби воля Божа була інакша. Господь вибрав його одного з-поміж усіх, щоб допоміг його найдорожчій Дитині. Господь сам ніс той хрест, підпираючи Симеона, щоб Ісус побачив, що ми ще люди і людське живе у наших душах.

   Господь і нині поможе і підобре кожного, хто несе  хрест ближнього. Визріваймо до Христової жерви. (Роздум О. Пронюк).                                                                                                                                        

Світлини Людмили Палагіцької                                                        

0007803
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
7803
0
7803
0
7803
0
7803

Ваш IP: 54.198.23.251
Server Time: 2018-09-23 15:54:24
Счетчик joomla