Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Учні читають роздуми до стацій Хресної Дороги

     

  

 

 

 

 

 

    У середу  14 березня роздуми до стації Хресної Дороги Ісуса Христа читали учні 6-7 класів. До кожного роздуму були підібрані віршовані рядки. Учні читали дуже уважно та старанно. Підготувала школярів до Хресної Дороги вчитель християнської етики Світлана Ярославівна Турик. Отець-декан Петро Скрипник підтримує та заохочує школярів до спільного пережиття Хресної Дороги.

  

 

 

 

 

 

 

 

   Визріваймо до Христової жертви

   Симеон Кириней не був учнем Ісуса Христа, і не був у тій скаженілій юрбі, яка гнала Ісуса на страту. Він поветався з поля, втоплений і заклопотаний своєю роботою. Навіть не сподівався, що на його рамена ляже така важкезна ноша. Хрест дуже тяжкий. І він завжди лягає на наші плечі тоді, коли ми не сподіваємося... А це був хрест усіх людських гріхів, які Ісус добровільно взяв на свої плечі.

   А я? Ти? Ми? готові добровільно взяти на себе хрест за гріхи рідних і чужих, близьких і далеких, милих і не милих, скриаджених і забутих, самотніх і вигнаних... А особливо за грішників, за безбожників, вартварів, ворогів, які вбивають, гвалтують, ріжуть, нівечать нашу святу землю, найдорожчих синів і донь наших?

   Господи, та ми не осилимо підняти цей хрест! І Симеон не осилив би, якби воля Божа була інакша. Господь вибрав його одного з-поміж усіх, щоб допоміг його найдорожчій Дитині. Господь сам ніс той хрест, підпираючи Симеона, щоб Ісус побачив, що ми ще люди і людське живе у наших душах.

   Господь і нині поможе і підобре кожного, хто несе  хрест ближнього. Визріваймо до Христової жерви. (Роздум О. Пронюк).                                                                                                                                        

Світлини Людмили Палагіцької                                                        

4946600
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
183
4001
16947
4898795
95489
141341
4946600

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 02:35:54
Счетчик joomla