Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Великий покаянний канон святого Андрія Критського

   У середу 21 березня в церкві Святої Покрови Божої Матері с. Клубівці було відслужено утреню з поклонами на великому каноні св. Андрія Критського. Богослужіння було відслужене отцем-деканом Петром Скрипником. Багато учнів клубовецької школи взяли активну участь у покаянному великопосному молінні, творячи великі поклони, та вдумуючись у глибокий текст канону, який є одним із найкращих виявів щирого покаяння. Дяк Микола Досюк супроводжував богослужіння гарним співом.

 

Час Великого Посту -  не дієта, а час для справжнього очищення душі

   Чотири тижні тому (19 лютого) почався Великий піст. Багато людей постять. Вони не їдять молочних та м'ясних продуктів а також деяку іншу їжу. Інші люди, яким тяжко не їсти таку їжу, стараються не слухати музику, не сваритися, діти стараються добре вчитися та добре себе поводити як у школі, так і вдома. Наприкінці одного із Богуслужінь отець сказав: якщо людині тяжко постити (відмовити від м'ясної їжі), чи не слухати музику, тоді вона не повинна морально вбивати іншу людину. Усі говорять, що піст це і є справжнє очищення перед святом Воскресіння.

   Сьогодні у нашій церкві на 18:00 відбувалися поклони за каноном Андрія Критського. До церкви прийшло багато людей, серед них багато дітей. Усі молилися дуже щиро, каялися та перепрошували Господа. Час Великого посту - це не є дієта, а глибокі роздуми над своїм життям, це час для справжнього очищення душі.

Богдан КОХМАН, 8 клас 

Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Текст богослужіння утрені з поклонами, Великий покаянний канон святого Андрія Критського. Читайте тут...

4946636
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
219
4001
16983
4898795
95525
141341
4946636

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 02:55:13
Счетчик joomla