Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Про Хресну Дорогу

   Слава Ісусу Христу ! Сьогодні 28 березня у нашій церкві була Хресна Дорога. Роздуми до неї написав дяк Ярослав Федорак. Ці роздуми читали учні 7−11 класів: Самборська Юстина, Старчук Ірина, Івасюк Божена, Кохман Вероніка, Бойко Вероніка, Шешурак Тетяна, Самборський Ігор, Шешурак Андрій, Андріїв Анастасія, Федорчук Мар'яна, Кохман Тетяна, Кохман Богдан, Савик Вікторія, Ільницький Ігор. Хресну Дорогу правив наш отець Петро Скрипник. Мені сподобалося, що багато людей, а особливо діти, приходять на Хресну Дорогу.

    

   Мені дуже шкода Ісуса, бо його засудили на смерть несправедливо. Якщо вдуматись, то Він насправді ніс не просто хрест, а гріхи всього людства. Тому Ісусові з кожним кроком було важче йти, бо багато людей відвернулись від Бога, грішили, і несвідомо та сліпо служили дияволу. Тому Ісус Христос йшов на смерть, аби спасти нас. Якби хоч пару людей почали навертатись і інших закликати до навернення, то нашому Господу було би набагато легше!

   Хресна Дорога називається Хресною, бо цей шлях проклав та переніс сам Всевишній Господь Бог – до Спасіння. Якщо йти по ній і нести свій хрест, то можна по сходинках піднятися до раю. Коли стати на величеньку сходинку і пройти великий шлях, як на прощі, то можна відчути крапельку раю і трошки збагнути, який той рай чудесний, божий, добрий та щасливий. Хресна Дорога така свята й цікава, що я всі свої думки про неї не можу передати. Ця Хресна Дорога відрізнялася від інших тим, що в роздумах до стації були рими і вона тому здавалася дитячою. Мені запам’яталося роздуми для стацій, з них можна було дізнатися дещо нове про Хресну Дорогу. Я раджу вам ходити на Хресну Дорогу.

 Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас

Світлини Людмили Палагіцької

4946625
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
208
4001
16972
4898795
95514
141341
4946625

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 02:49:10
Счетчик joomla