Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Найважливіша подія життя

   19 травня 2018 року Божого у селі Клубівці в церкві Святої Покрови Божої  Матері  відбулося урочисте дійство – Перше Святе Причастя другокласників. Дорога до церкви встелилась килимом з пелюсток ніжних квітів, дзвоники сповіщали, що зараз має відбутися щось дуже важливе. У повітрі витав аромат запашних лілій, у храмі відчувався аромат неба. Святково прикрашена церква, білосніжний святковий одяг дітей з мотивами української вишивки  створили  святкову атмосферу усім присутнім і учасникам дійства. Хресні батьки відчували велику значущість, адже сьогодні вони привели за руку своїх похресників для найважливішої місії у їхньому житті.

  

    У церковному храмі дітей радо зустрічали: парох нашої церкви отець–декан Петро Скрипник, отці  Володимир Канюк та Богдан Білуник,  які спільно відслужили урочисту Святу Літургію.  В часі своєї проповіді отці наголошували та пригадували дітям про важливість Пресвятої Євхаристії в житті людини.

        Цілий рік діти готувалися до такої важливої миті у їхньому житті – до зустрічі з Богом. Їхні серця наповнилися великою благодаттю, вони відчули  відповідальність за свої вчинки. Перша вчителька Оксана Ярославівна  доклала чималих зусиль, щоб підготувати наших дітей до сповіді, святого причастя.Вона прививала їм любов до Бога, до відвідування церкви і прислуговування хлопчиків у храмі. Уроки віри, які проводив отець Петро, об’єднали не тільки дітей, але й наші сім’ї, адже заставили нас задуматись, переосмислити ті життєві цінності, які є направду важливими в житті.

         І от той кульмінаційний, найвищий акорд - зустріч дітей з Євхаристійним Ісусом! Уперше діти стали Причасниками Святого Тіла і Крови Христової! Неймовірні хвилювання, незрівнянні з нічим емоції, найглибша радість і подяка Богу. Навіть сльози, що пахли ліліями і Небом! Діти прийшли з чистими серцями, сумлінням, щирістю, добром до Ісуса Христа! Вони стали істинними християнами, довірились і пригорнулись до Спасителя. Духовне торжество другокласники завершили подякою і чудовими віршованими куплетами. Слова привітань дарували їм учителька Оксана Ярославівна та батьки.

         Хлопчики і дівчатка надовго запам’ятають день, коли прийняли Пресвяту Євхаристію – найбільший скарб для безсмертної душі кожного християнина. Нехай ця тиха радість особливої зустрічі з Богом, яка нині наповнила їхні серденька, серця їхніх рідних, упродовж усієї мандрівки дорослим християнським життям, зміцнює і підтримує діточок. Нехай кожен наступний крок у їхньому житті, маленький чи великий, буде завжди у напрямку до Неба!

Мама Оксана Проценко

Враження, роздуми, вдячні слова другокласників про Перше Святе Причастя 

Найважливіша подія життя. Читайте далі...

Перше Святе Причастя другокласників. Читайте далі...

У моєму серденьку поселився Ісус. Читайте далі...

Тепер я Божих руках. Читайте далі...

 

4969521
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4572
5958
10530
4929653
118410
141341
4969521

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 21:31:20
Счетчик joomla