Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

У моєму серденьку поселився Ісус

Враження, роздуми, вдячні слова другокласників про Перше Святе Причастя у їхньому житті

   Перша сповідь - це дуже важлива подія, до якої ми всім класом готувалися цілий рікий. Мені сподобалося, як ми урочистою ходою йшли до нашої церкви, сипали пелюстки троянд під ноги, створюючи святкову атмосферу. В церкві було дуже урочисто і красиво. Найбільше мені запам'яталася моя перша в житті сповідь. Священик дуже лагідно і зрозуміло роз'яснював і повчав. Коли я прийняла Святе Причастя, я відчула, як у моєму серденьку поселився Ісус.

  

      Я дуже вдячна Богу, своїй вчительці, священику і батькам, які допомогли організувати таке красиве свято.

Адріана СТАРЧУК, 2 клас

У моєму серці є Ісус!   

Найбільше мені сподобалося урочисте Святе Причастя в церкві. Подія ця відбувалася 19 травня. Я з нетерпінням чекала цього дня. Коли я одягла біле плаття, мама зробила красиву зачіску, дала кошичок з пелюстками, радості моїй не було меж.  За руки нас вели хресні батьки, ми обсипали дорогу до церкви пелюстками. Всі несли живі великі білі лілії. Незважаючи на весняний дощик, ми усі були просто щасливі. Цей день залишиться в моїй пам'яті на все життя. Найголовніші подія відбувалася в церкві - була Служба Божа, нас сповідали і запричащали священики. Церква була дуже гарно прибрана білими квітами. Ми дякували Богу за цей день, розказували вірші. Нам вручили пам'ятки про Святе Причастя і я відчула, що у моєму серці є Ісус!

Діана ЛЕСЮК, 2 клас

 

Я хвилювався більше за всіх 

   Цілий рік ми готувались до Сповіді та Причастя з нашою вчителькою і священником. У цей урочистий день я хвилювався, мабуть, більше за всіх. Прийняти тіло і кров Ісуса і впустити Його в своє серце - стало ще одною важливою сходинкою в моєму житті.

Віталій МИХАЙЛИШИН, 2 клас

   

З Богом ми найкращі

   Найбільше мені сподобалося урочиста частина у церкві. У нас, дівчаток, були гарні білі плаття. Ми так одягнулися для Бога, бо він прийшов до нас у Пресвятій Євхаристії! Трохи переживали, але ми всі були такі гарні, що про все забула. З Богом ми найкращі і враження чудові.

Вікторія ОСТРИЖНЮК, 2 клас

 

 

Враження, роздуми, вдячні слова другокласників про Перше Святе Причастя 

Найважливіша подія життя. Читайте далі...

Перше Святе Причастя другокласників. Читайте далі...

У моєму серденьку поселився Ісус. Читайте далі...

Тепер я Божих руках. Читайте далі...

 

4969226
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4277
5958
10235
4929653
118115
141341
4969226

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:15:14
Счетчик joomla