Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Тепер я у Божих руках!

Враження, роздуми, вдячні слова другокласників про Перше Святе Причастя у їхньому житті

      19 травня у моєму житті відбулася важлива подія: я йшла до Святого Причастя. Біла сукня, зачіска, щасливі посмішки моїх рідних. Я дуже чекала цього дня. Навіть ранковий дощик, який супроводжував нас цілу дорогу до церкви, мав якесь особливе значення. Особливою подією було Святе Причастя, яке дав мені священик. Я прийняла Ісусика!   Тетяна КУЧАР, 2 клас

 

Тепер я у Божих руках!

   Перше Причастя – це незабутній день у моєму житті. Я чекала та довго готовилася до цієї події. У цьому мені допомагала вчителька Оксана Ярославівна. На моє Перше Причастя прийшли привітати мене хресні батьки, бабуся та дідусь, яких я дуже люблю. Висповідавшись і причастившись, я прийняла у своє чисте серце Ісуса Христа. Тепер я Божих руках. Дякую тобі, Боженько, за все!

Анна ПЛЕКАН, 2 клас

 

Ісус охоронятиме ціле життя

   Перше Причастя - це незабутній день у моєму житті. Це коли я перший раз приняла Ісусове тіло і кров у вигляді хліба і вина. До цього свята я готувалася упродовж року. В цьому мені допомогла вчителька Оксана Ярославівна на уроках катехизації. Висповідавшись і причастившись, я прийняла Ісуса Христа у своє чисте серце. Він охоронятиме мене ціле життя.

Діана КУЗЕНКО, 2 клас

Бог зійшов із Неба і вселився у моєму серці у Святій Євхаристії   

Перше моє причастя і Сповідь - це незабутній і щасливий день у моєму житті. В цей день мені було дуже радісно і я вперше прийшла до Сповіді та прийняла Святе Причастя. Мені усе сподобалося. я молилася в церкві, також розказувала вірш про те, як я люблю Ісуса Христа. Я отримала пам'ятку Першої Сповіді й урочистого Святого Причастя. Я дякую Богу за такий день, що Бог зійшов із Неба і вселився у моєму серці у Святій Євхаристії.

Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 2 клас

 

Враження, роздуми, вдячні слова другокласників про Перше Святе Причастя 

Найважливіша подія життя. Читайте далі...

Перше Святе Причастя другокласників. Читайте далі...

У моєму серденьку поселився Ісус. Читайте далі...

Тепер я Божих руках. Читайте далі...

 

4969253
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4304
5958
10262
4929653
118142
141341
4969253

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:18:06
Счетчик joomla