Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Хресна Дорога за душі в чистилищі

   Недавно розпочався Різдвяний піст. У цей період ми повинні як найкраще підготувати себе до зустрічі Різдва.  Покращити свою поведінку, навчання, дотримуватися Божих заповідей, читати духовну літературу, загалом робити такі речі, від яких буде добре не тільки нам, а й тим людям, які нас оточують. Тому учні 8 класу з учителем хімії та біології Мирославою Михайлівною Назарук вирішили провести Хресну Дорогу за душі у чистилищі у нашій школі. До підготовки ми віднеслися серйозно і дуже відповідально. Перед тим вчителька розказала нам про чистилище, про те, як душі там чекають молитви. І ми їм можемо допомогти. Душам померлим найбільше потрібна молитва. 30 листопада у п'ятницю відбулася Хресна Дорога. Ми всі прийшли у вишиванках. Кожну стацію ми читали стацію, вдумуючись у кожне слово.

 

   Після кожної стації молилися. Учні  уважно слухали нас і молилися вся школа. Молитва об'єднала нас. Ми подякували Богові за кожний прожитий нами день.

   Цей духовний захід мені запам'ятався пережитими емоціями. Ми відчули страждання Ісуса Христа, Його безцінну жертву. Ця жертва пробуджує нас до милосердя, особливо зараз непередодні дня святого Миколая.  У нашій школі до 7 грудня триває благодійна акція "Допоможемо святому Миколаю". Закликаю всіх пожертвувати частинку з того, що ви маєте. Просимо приносити свої пожертви у восьмий клас. Від милосердя ми багатіємо добром.

 Духовні заходи виховують нас. Було б добре, щоб частіше їх проводити адже вони корисні, як для малечі, так і для старших людей. Дякуємо Богу і Мирославі Михайлівні за глибоке пережиття Хресної Дороги.  Віримо, що наша молитва допоможе чиїсь втомленій душі. 

Юстина САМБОРСЬКА, 8 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 9 клас

5139835
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
169
1952
15613
5063245
150867
138073
5139835

Ваш IP: 3.90.56.90
Server Time: 2019-04-26 01:34:26
Счетчик joomla