Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Церква цвіте, радість витає - Христос ся Рождає!

   Церква цвіте, радість витає – Христос ся Рождає! Різдво Христове по-справжньому відчути та духовно глибоко пережити можна тільки у Церкві. Тут особливе врочисте та молитовне приготування, щоб взяти на свої руки, у свої серця народжене Боже Дитя і заспівати на радощах:  – З нами Бог, розумійте народи! Святочне Богослужіння у церкві Святої Покрови Божої Матері розпочалося о 8 годині. У переповненій церкві лунала коляда - різдвяна повість народження Ісуса Христа. Євангеліє від Матея розповідає, як мудреці зі Сходу шукали Боже Дитятко, щоб поклонитися йому: "І спитали: “Де цар юдейський, що оце народився? Бо ми бачили його зорю на сході й прийшли йому поклонитись.” (Мт. 2 1-12).

 

   Духовний пастрир о. Петро Скрипник зачитав Різдвяне послання мирянам Митрополита Івано-Франківського кир Володимира Війтишина та уділив пахуче миро своїм парафіянам. Хори колядою заохочували серця радіти: –  Бог Предвічний нам народився!

 

 

 

 

 

 

 

 

Різдво Христове

Апостол Гал. 4, 4-7

4 Якже сповнився час, Бог послав свого Сина, що народився від жінки, народився під законом, 5 щоб викупити тих, які під законом, щоб ми прийняли усиновлення. 6 А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!” 7 Тому ти вже не раб, а син; а коли син, то спадкоємець завдяки Богові.

Євангеліє Мт. 2, 1-12

1 Коли Ісус народився у Вифлеємі Юдейськім, за днів Ірода царя, мудреці прийшли в Єрусалим зо Сходу 2 і спитали: “Де цар юдейський, що оце народився? Бо ми бачили його зорю на сході й прийшли йому поклонитись.” 3 Почувши це цар Ірод, стривожився, і ввесь Єрусалим з ним. 4 Зібравши всіх первосвящеників та книжників народних, він випитав у них, де Христос має народитися. 5 Вони йому сказали: “У Вифлеемі Юдейськім, бо так написано пророком: 6 І ти, Вифлеєме, земле Юди, нічим не менша між містами Юди, бо з тебе вийде вождь, що буде пасти мій народ, Ізраїля.” 7 Тоді Ірод, покликавши тайкома мудреців, випитав у них пильно про час, коли зоря з’явилась, 8 і відіслав їх у Вифлеем, кажучи: “Ідіть та розпитайтесь пильно про дитя, і коли знайдете, сповістіть мені, щоб я теж пішов йому вклонитись.” 9 Вислухали вони царя і пустилися в дорогу. І ось зоря, що її бачили на сході, йшла перед ними, аж поки не підійшла й не стала зверху, де було дитятко. 10 Побачивши зорю, зраділи радістю вельми великою. 11 Увійшли до хати й побачили дитятко з Марією, матір’ю його, і, впавши ниць, поклонились йому; потім відкрили свої скарби й піднесли йому дари: золото, ладан і миро

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читаємо Біблію. Неділя 30 грудня. Читайте тут...

4969406
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4457
5958
10415
4929653
118295
141341
4969406

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:58:49
Счетчик joomla