Йде селом коляда, славить Боже дитя! Йде від хати до хати, усім вістку подати:

- Народився на сіні Бог, що дасть всім спасіння. Привітаймо всі разом Ісуса Христа! 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   Хто живе у селі, той добре знає, що кожен ґазда на Різдво колядників визирає. Споконвічно окрасою та невід’ємною частиною Різдва є коляда. Про народження Ісуса Христа вістка летить в усі кінці села.

   Лишень закінчиться Служба Божа в церкві, діти біжать на пороги та під віконечка з колядою. Згоді гучнішу коляду несуть вертепи та церковні колядники. Ото перше, що питають ґазди по Різдві: - Колядники були? А скільки вертепів було?” Були! Були цього року у кожного колядники і вертепи були, один зорганізував весь 8 клас, другий — учні 8-11 класів, третій — юнаки села. А ще були два гурти щедрувальників. І, звичайно, маланка була.

   Гарна була коляда у Клубівцях, є що згадати. І колядки різні, віншування гарні, а вертепи переповідають всю історію народження Ісуса Христа. А ще у селі є добра традиція, що кожен гурт частину заколядованих грошей офірує на церкву. Цього року всіх здивували і показали гарний приклад юнаки села, вони всі зібрані кошти пожертвували на храм.

   Дякуємо всім колядникам, засівальникам та щедрівникам за радісну вістку, яку ви носили від хати до хати: - Христос народився!