«Читаймо щодня Святе Письмо, незалежно від того, чи кілька стишків, чи цілу главу!» — Блаженніший Святослав

Щоб Божа сила була в нас діяльною і ми продовжували її в собі втримувати й розвивати, нам потрібно сили Божого Слова. Саме тому ми сьогодні заохочуємо всіх наших вірних щодня читати Боже Слово. Важливо, щоб ми мали контакт із Божим Словом. Даймо час, щоб Божа сила повіяла на нас, скріпила нас, а тоді почала нас перемінювати. До цього закликав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у Патріаршому домі у Львові у Неділю Божого Слова.

 

Апостол Еф 4, 7-13

7 А кожному з нас дана благодать згідно з даром Христа. 8 Тому сказано: Піднявшись на висоту, Він полон полонив і дав дари людям. 9 А що означає «піднявшись», як не те, що [раніше] Він зійшов до най­нижчих місць землі? 10 Хто зійшов, Той і піднявся ви­ще від небес, щоб наповнити все. 11 Він і поставив одних апо­с­то­лами, інших пророками, ще інш­их благовісниками, а тих – пастирями та вчителями, 12 щоби приготувати святих для справи служіння, для збудування Хри­стового тіла, 13 аж поки всі досягнемо єдності віри й пізнання Божого Сина, до­ско­налого змужніння, міри зрі­лості – повноти Христа;

Євангеліє Мт 4, 12-17

12 Почувши, що Йоана ув’язнено, Ісус відійшов у Галілею. 13 І, залишивши Назарет, Він при­йшов і оселився в Капернаумі, що біля моря, в околицях Завуло­но­вих і Нефталимових, 14 щоби збулося сказане проро­ком Ісаєю, який сповіщав: 15 «Земле Завулонова й земле Не­ф­талимова, приморський шляху, по інший бік Йордану, Галілеє язичницька! 16 Народ, який сидів у темряві, по­бачив велике світло; і тим, хто си­дить у країні смертної тіні, – їм засяяло світло». 17 Відтоді Ісус почав пропові­ду­вати, говорячи: «Покайтеся, бо на­близилось Царство Небесне!»

Апостол Євр 13, 17 – 21

17 Слухайтеся ваших наставни­ків, підкоряйтеся їм, тому що вони дба­ють про ваші душі, оскільки мають дати звіт. Хай же вони роблять це з ра­дістю, а не із зітханням, адже це для вас не корисне. 18 Моліться за нас, бо ми переко­нані, що маємо добре сумління, в усьому бажаючи поводитися чесно. 19 Особливо ж прошу робити це, щоб я швидше був поверне­ний вам. 20 А Бог миру, який кров’ю вічного Завіту підняв з мертвих Великого Па­с­тиря овець – Господа нашого Ісу­са, 21 нехай удосконалить вас у вся­кому доброму ділі, аби виконати Йо­­го волю, здійснюючи у вас усе, що Йому до вподоби, – через Ісуса Хри­ста, якому слава навіки-віків! Амінь.

Євангеліє Лк 6, 17 – 23

17 Зійшовши, Він став з ними на рівному місці; також була велика юрба Його учнів та безліч народу з усієї Юдеї і Єрусалима, і з примор­ського Тира й Сидона, 18 які посходилися послухати Його й зцілитися від своїх недуг, а та­кож ті, хто страждав від нечистих духів, – і оздоровлялися. 19 І кожний з натовпу намагався доторкнутися до Нього, бо з Нього ви­­­хо­дила сила й оздоровляла всіх. 20 А Він, поглянувши на своїх учнів, почав говорити: «Блаженні вбогі, бо ваше є Царство Боже. 21 Блаженні голодні тепер, тому що ви насититеся. Блаженні ви, котрі пла­чете тепер, бо ви втішитеся. 22 Блаженні ви, коли люди нена­видітимуть вас, коли відлучать вас і ганьбитимуть, коли знеславлять ваше ім’я через Сина Людського. 23 Радійте того дня і веселіться, бо ось нагорода ваша велика на небі, адже так само чинили пророкам їхні батьки.

Читаємо Біблію. Богоявлення 19 січня. Читайте тут...