Друк
Категорія: Церква
Перегляди: 59

Апостол Рим 2, 10-16

10 Слава, честь і мир кожному, хто робить добро, — насамперед юдеє­ві, потім грекові, 11 бо не зважає Бог на обличчя. 12 Адже ті, які без Закону згрі­ши­ли, і загинуть без Закону, а які згрі­шили в Законі, будуть суджені згід­но із Законом. 13 Оскільки не слухачі Закону праведні перед Богом, але виконавці Закону будуть оправдані. 14 Бо коли інші народи, не маючи Закону, природно діють згідно із Законом, то вони, не маючи Закону, самі собі є Законом. 15 Вони виявляють, що діло За­ко­ну написане в їхніх серцях, про що свідчить їм їхнє сумління і думки, які то засуджують, то виправ­до­ву­ють одна одну, 16 в той день, коли Бог, згідно з мо­їм благовістям, через Ісуса Хри­ста судитиме таємне в людях.

 

Євангеліє Мт 4, 18-23

18 Коли Він проходив біля Галілейського моря, то побачив двох бра­тів — Симона, який звався Петром, і Ан­дрія, його брата, — які заки­дали сіті в море, оскільки були ри­бал­ками, 19 і каже їм: «Ідіть за Мною, і зроб­лю вас ловцями людей». 20 Негайно ж, залишивши сіті, вони пішли за Ним. 21 І, відійшовши звідти, побачив інших двох братів: Якова Зеведеєвого та Йоана, його брата; вони разом зі своїм батьком Зеведеєм лаго­дили в човні свої сіті, і Він покликав їх. 22 Залишивши човен і батька, во­ни відразу пішли за Ним. 23 Тож Ісус ходив по всій Галілеї, навчаючи в їхніх синагогах, проповідуючи Євангеліє Царства та зцілюючи всяку недугу і всяку хворобу в народі.

   У неділю 04 липня у церкві Святої Покрови Божої Матері села Клубівці відбулося освячення віночків з нагоди свята Пресвятої Євхаристії. Після Літургії був обхід процесією навколо храму.

Читаємо Біблію. Неділя 27 червня. Читайте тут...