Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Презентація книжки "Мій дідусь був черешнею"

   16 травня у Клубовецькій бібліотеці відбулася презентація книжки дитячої письменниці Анджели Нанетті «Мій дідусь був черешнею» з участю школярів 4 та 6 класів. Своїми відгуками про прочитану книгу ділилися Анастасія Палагіцька, Вероніка Романів з 4 класу, Ангеліна Вовк, Ілона Стецюк та Тетяна Павлюк з 6 класу. Школярі розкрили сюжет книги, охарактеризували головних героїв, зробили свої цікаві висновки та спостереження. Учні четвертого класу намалювали ілюстрації до книги, пригадали вірші та пісні про черешню. Пісню «Росте черешня в мами на городі» заспівала Марія Дмитрівна.

 

   Письменниця Анжела Нанетті з Будріо, містечко поблизу міста Болоньї (Італії). Болонью добре знає Оксана Ярославівна, вона розказала нам про культуру того краю, традиції, менталітет італійців, про черешню, що вона символізує, яким є оберегом. Було цікаво, час минув швидко і захопливо. Ми розглядали малюнки та сфотографувалися на згадку. Дякуємо організаторам заходу бібліотекарю Марії Дмитрівні Палагіцькій та вчительці Марії Василівні Павлів.

   Книга є у нашій бібліотеці і ми радимо вам прочитати. Головний герой книги - хлопчик Тоніно, йому п’ять років, він живе у місті з сім’єю — мамою та татом. Поруч з ними мешкають татові батьки — дідусь Луїджі та бабуся Антоньєтта з псом Флоппі. А за містом, у селі, живуть мамині батьки Оттавіано та Теодолінда. саме сільські дідусь і бабуся вчать Тоніно розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Черешню вважають символом життя, символом міцного шлюбу.

   Дитяча історія маленького Тоніно повернула усіх у дитинство і нагадала про те, що дива існують поряд з нами. Попри сум, несправедливість та розпач, яких не оминути у житті, варто шукати диво -  щось таке особливе, чим живуть ваші рідні. У дідуся Оттавіано це – черешня, у бабусі  Теодоліни – гуска Альфонсина. А у нас? У наших рідних?

   Фелічія – так називається черешня. Фелічіта з італійської означає – щасливий. Ми бажаємо вам, щоб ви були щасливі.                                   Ваш 4 клас

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею" учениці 4 класу Анастасії Палагіцької. Читайте тут...

4950608
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4191
4001
20955
4898795
99497
141341
4950608

Ваш IP: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-22 22:48:57
Счетчик joomla