Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Книжка вчить як на світі жить

   Я є читачем бібліотеки ще з початкових класів, та більш активнішою стала у шостому класі. Люблю читати різні книжки, але найбільше пригодницькі або фантастичні. Вибираю для читання книжки, де головними героями є підлітки, мої ровесники. Я читаю книжки не для того, щоб була більша кількість, а для того, щоб чогось навчитися, дізнатися для себе самої щось нове і цікаве. Читаючи книжки я поповнюю свій словниковий запас. Я дуже люблю, коли до бібліотеки привозять нові книжки, тоді я радо і дуже довго вибираю яку б то першу прочитати. Вибрати книжку мені завжди допомагає бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька.

  

   Коли вибираю книжку, то спочатку читаю анотацію, дізнаюся більше про автора. Переконана - поганих книжок немає, у кожній книзі знайдеться щось інтересне і корисне для мене. Читаючи книжку, я завжди уявляю собі головних героїв, уявляю місцевість де відбуваються події, я мовби є учасником цих подій. Прочитавши книжку я роблю короткий аналіз для себе, що я навчилася, що дізналася нового.

   Недавно  я прочитала такі книжки: «Супер Літо» норвезької письменниці та художниці Ніни Грьонтверд, у цій книзі розповідається про дівчинку на ім'я Уда Андреа, яка мешкає на  Крокклейві. Уда розповідає про свої історії, про своє суперліто у своєму особистому щоденнику. Дівчинка подорослішала, у неї випускний у молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі і цікаві пригоди. У своєму щоденнику вона записує свої вагання й сумніви і сторінки щоденника швидко заповнюються. 

  Ще я прочитала книжку «Маленька книжка про любов» автор шведський письменник та сценарист Ульф Старк, книги норвезького письменника Роальда Дала «ВДВ» і «Шоколадна фабрика». Обов'язково читаю книжки українських письменників. Недавно познайомилася з книгою Тетяни Корнієнко «Недоторка». Усіх не вдається перелічити. Та всі вони цікаві, повчальні, оригінальні. у декотрих сильно запам'ятовується сюжет, в інших - улюблені герої, а ще є книжки в яких дуже багата, барвиста мова, багато нових слів. Мене навчили у гуртку виписувати нові слова, шукати їх тлумачення та практикувати у розмові, творах.

Недарма у народі говорять: "Книга вчить як на світі жить". Мене особисто книжки багато вчать, відкривають світ, красу навколішшя, історію, краєнавство, людські відносини, почуття, дитинство дітей світу тощо. Дуже добре, що у нашій бібліотеці роблять презентації дитячих книжок, учні діляться прочитаним, пишуть відгуки про книги.

   Раджу читати усім. Книгу, друковану на папері, не замінить ніщо. Книга завжди в моді. Якраз зараз зоряний час для начитаних, ерудованих, цікавих та комунікабельних. Нам уже потрібно дбати про те, як презентувати себе у цьому світі.

   Я хочу бути начитаною, дружити з книгою. Сам шелест сторінок мені нагадує, що книга вічна. Книга - бездонне джерело знань. Читання дає особливе відчуття вартості.

Турик Марія-Анна учениця 8 класу.

4969506
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4557
5958
10515
4929653
118395
141341
4969506

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 21:28:21
Счетчик joomla