Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Лідер читання

   14 серпня 2018 року на базі Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання». Основною метою Конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; пошук нових дієвих та гармонійних форм національно-патріотичного виховання; заохочення дітей та підлітків до систематичного читання; популяризації та підтримки дитячого читання; підвищення ролі книги серед дітей; заохочення юних до змістовного дозвілля; підвищення міжнародного авторитету України. Тисменицьку централізовану бібліотечну систему представляла Турик Марія-Анна, учениця Клубовецької ЗОШ, переможниця І туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», який проходив в Тисмеицькій районній бібліотеці для дітей. Усі учасники мали можливість презентувати себе, як активних користувачів сучасних бібліотек .

  

   Хочеться подякувати організаторам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» – працівникам Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей, за гарно проведений час і подарунки.

Джерело: сайт Тисменицької центральної районної бібліотеки 

Начитана людина надзвичайно цікава та ерудована   

14 серпня я представляла наш Тисменицький район на Всеукраїнському конкурсі "Лідер читання" ІІ етап (обласний). Захід проходив в Івано-Франківській обласній юнацькій бібліотеці (вул. Незалежності). Мене супроводжували наш сілький бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька та представник Тисменицької районної бібліотеки Оксана Ярославівна. Все було просто пречудово. Спочатку проходило жеребкування, тобто почерговість виступів. Ми уважно слухали кожного учасника конкурсу. Кожна виступаючий був по-своєму унікальний та талановитий. Я думаю, що всі зібрані у цьому залі достойні перемоги.

    Коли прийшла черга мені захищати презентацію, чесно, я ледь розхвилювалася. Але всі конкурсанти одне одного дуже підтримували і мені було дуже легко розповідати. Я розказала про книги, які прочитала, про наш гурток журналістики, про цікаві інтерв'ю, мистецькі зустрічі, літературні вечори, проведені у бібліотеці. Все це було мені дороге, бо я була учасницею та творцем багатьох заходів. А читати дуже люблю. Книга для мене справжній друг.

   Після основної частини виступів та презентацій нас чекав спільний смачний обід з учасниками конкурсу та бібліотекарями. Та це ще не все! Для нас був організований перегляд фільму "Крістофер Робін". Було неймовірно цікаво, гарна організація. Мені дуже сподобалося, особливо як нас усіх щиро приймали. Це було велике свято книги та лідерів читання! Це одна з найкращих подій мого літа.

  Хочу сказати, що бібліотеки все роблять і дуже стараються, щоб ми читали. Начитана людина надзвичайно цікава та ерудована. Це я переконалася на конкурсі!

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

 

 

4946627
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
210
4001
16974
4898795
95516
141341
4946627

Ваш IP: 54.90.204.233
Server Time: 2019-03-22 02:50:42
Счетчик joomla