Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Бібліотечний урок "Серце віддаю дітям"

   Сьогодні я мала можливість ближче познайомитися з творчістю видатного педагога Василя Олександровича Сухомлинського.  Я брала участь у бібліотечному уроці «Серце віддаю дітям», який організувала шкільний бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька з нагоди святкування 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського. На столі портрет педагога,  виставка його книжок, букет квітів у золотому колоссі. Марія Дмитрівна розпочала урок знайомством з біографією автора. Класний керівник 2 класу Катерина Петрівна Турик пригадала учням твори Сухомлинського, які вони вже вивчали.

 

   Потім відбулося літературне читання, обговорення творів, навіть, дискусія навколо прочитаного. Читали твори дев’ятикласники Тетяна Кохман, Вікторія Савик та Богдан Кохман. З нами читали керівник гуртку журналістики Оксана Ярославівна та бібліотекар Марія Дмитрівна. Я читала казочку «Золота бджілка». У ній розповідається про бджілку, яка хотіла роздивитися гарну квітку і на неї посипався пилок. Він пофарбував бджілку, вона стала золотою.Охоронець вулика не впізнав її, та побачив скільки меду вона принесла, зразу ж зрозумів, хто це.

   Василь Олександрович Сухомлинський написав понад 1500 казок та оповідань. Більшість його казок не довгі, але всі вони повчальні та виховні. Я рада, що познайомилася з творчістю великого педагога, що сама доторкнулася до його слова.

   Другокласники уважно слухали та обговорювали твори. Дехто з школярів вважає, що ці твори для дошкільнят, а не для них. Зате з цікавістю перелистували книги, зачитували цікаві мініатюри, розглядали малюнки. Урок простий, доступний і дуже корисний для всіх, як для нас старшокласників, так і початківців.

   Знайомство з творчістю В. Сухомлинського у школі триває. Завтра шкільна бібліотека з з медоносною бджілкою завітає у інший клас.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Вікторія САВИК, 9 клас

5536198
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1748
4274
23695
5479057
88831
150432
5536198

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 09:23:45
Счетчик joomla