Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Раджу прочитати нову книгу

   У мене нова книга для читання "Гобіт або туди і звідти". До речі, зараз у нашій бібліотеці є багато нових книжок. Хочу вам дещо розказати про цю книжку. Вона для любителів пригодницьких творів.  Автор Джон Роналд Руел Толкін - англійський письменник, поет, філолог і професор, класик світової літератури ХХ ст.  "Гобіт або туди і звідти" - дитяча повість-казка. У книзі незвичайні пригоди групи гномів,  які розшукують золото, яке загарбав дракон Смоґ. Головний герой книги гобіт Більбо Торбин. Гобіти (анг. Hobbits) −  один з вигаданих народів, що мешкав в Середзем'ї в легендах Р.Р. Толкіна. Це істоти невисокого зросту, менші на зріст за гномів, в середньому від 2 до 3 футів (приблизно 60-90 сантиметрів), в окремих випадках могли досягати 4 футів. На відміну від гномів, не мають борід, однак мають густу брунатну вовну на ногах, а також міцну шкіру на підошві, тож вони практично не носять взуття. 

    

  Ще одним основним персонажем казкових пригод є чарівник Ґандальф. Це він домовляється з Торіном та іншими гномами організувати похід до гори Еребор і повернути відібрані драконом Смоґом скарби. Впродовж подорожі Ґандальф неодноразово допомагає мандрівникам, рятує їх і просто дає поради. Наш герой гобіт Більбо виявляє неабияку винахідливість і вправність у ролі зломщика. Сторінка за сторінкою напруга наростає - сутички з тролями, гномами, ельфами та гіганськими павуками, драконом. Більбо Торбин з товаришами переживає море різноманітних пригод.

   На фоні великих випробувань гарно описана щира дружба, смачне частування, сміх та пісні. А ще це дуже давня історія, тому варто взяти до уваги декілька моментів. На картах, які є у книжці позначено міста рунами. Раджу,  обов'язково прочитати  передмову до книги, тоді буде цікавіше і зрозуміліше читати. Я впевнена, що книга вас заполонить.

   Я ще не дочитала до кінця цю книгу, але впевнена кінець буде такий же цікавий, як і початок. Мені сподобалася ця книга тому, що коли ти її читаєш ти ніби поринаєш у інший світ, у світ фантазій і дива. Не знаючи кінця твору, вже знаю що це одна з кращих книг, які я читала. Всім раджу читати, не тільки цю книгу, а взагалі читати все своє життя, це робить нас освітченішими і кращими.

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

Книжка вчить, як на світі жить. Читайте тут...

 

5535844
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1394
4274
23341
5479057
88477
150432
5535844

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 08:01:47
Счетчик joomla