Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Незабутня зустріч з Олесею Франко

   У вівторок 11 грудня у Клубовецькій школі відбулася творча зустріч з Олесею Франко, правнучкою брата поета Івана Яковича Франка. Цю зустріч ми чекали ще з вересня, підготували вірші Івана Франка, запитання, презентацію, а школа придбала фортепіано. Нарешті цей день настав, ми дочекалися!  Олеся Мирославівна приїхала до нас із своєю ученицею Олександрою Остапчук. Дівчинка навчається у 4 класі  школи №12 м. Івано-Франківська та у 1 класі ДМШ ім. М. Лисенка. Вона виконала декілька дитячих авторських пісень Олесі Франко, зокрема пісні про ноти та Різдвяну колядку. Олеся Франко – композитор, старший вчитель-методист музики, клас фортепіано. Її музичні твори дуже лагідні, особливо колискова, її хотілося слухати вічно.

 

   Ще наша гостя розповіла нам багато цікаво про її родину, про родинний музей у Підгірках (Калуш), про прадіда Онуфрія. Звичайно, багато розмови було про Івана Франка. Ведучою зустрічі була бібліотекар Марія Дмтрівна Палагіцька.

   Ми дуже вдячні Олесі Мирославівні Франко, що вона популяризує творчу спадщину Каменяра, розповідає про нього, про його родове дерево. Прізвище Франко до цього зобов'язує і це дуже відповідально. А ще дуже приємно, що Олеся Франко продовжує родову справу, вона творча людина, присвятила себе музиці, пише вірші, має декілька своїх збірок.

   Коли від вчителів я перший раз почула, що до нас приїде родичка Франка, просто не повірила своїм вухам. Ця зустріч була незабутньою. Ми дізналися багато цікавого. Я дуже хочу поїхати в музей-оселю Франка, подивитись де і як жила родина Франка. Таке враження, що до нас сьогодні завітав сам Франко, він кожному став ближчи і реальнішим. Ми пізнавали його не з підручника чи уроку літератури, а від його родички - правнучки по лінії брата Онуфрія. Дякуємо всім, хто організував цю зустріч. Дякуємо Олесі Франко, що знайшла час для нас. Побільше би таких зустрічей і вражень!

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

Світлини Йосипа КАРПІВА

4969268
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4319
5958
10277
4929653
118157
141341
4969268

Ваш IP: 34.229.97.16
Server Time: 2019-03-26 20:25:03
Счетчик joomla