Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Відгук про книгу Роальда Дала "Матильда"

   Недавно я прочитала дуже цікаву книжку «Матильда». Її написав відомий письменник Роальд Дал. В цій книжці розповідається про чотирирічну дівчинку Матильду, яка була геніальною дитиною, у свої чотири роки вона сама навчилася читати, писати, рахувати, а загалом вона знала на університетський рівень. Будь-які батьки були би дуже раді таким високим успіхам своєї дитини. Але  батьки Матильди недооцінювали її,  вважали, що це зайвий клопіт для них. Сім'я Матильди була заклопотана іншим, вони зосередилися на собі та не звертали на захоплення доньки. Тому Матильда почала діяти сама. Поки вдома не було нікого, вона почала ходити у бібліотеку, а пізніше брала книги додому.  

   У п'ять з половиною років записалася до школи. Та вона була настільки розумна, що вчителька дуже здивувалася. Ще у дівчинки був незвичайний талант, вона вміла переносити речі подумки. Багато цікавих історій та випадків розповідається у книзі, раджу вам прочитати.

 

 

    Завершується книга тим, що батько Матильди повідомляє, що вони назавжди переїжджають у Іспанію. Матильда не хотіла туди їхати. Після вмовлянь вона залишається зі своєю вчителькою Міс Гані.

   Ця книжка цікава і повчальна. Вона вчить, що ми можемо багато досягнути у житті, коли будемо вчитися. А ще потрібна наполегливість та віра. Матильда у ранньому віці освоїла великий багаж знань, значить це під силу дітям. А знання дуже знадобляться нам у майбутньому.

Тетяна ПАВЛЮК, 7 клас

5535983
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1533
4274
23480
5479057
88616
150432
5535983

Ваш IP: 107.23.37.199
Server Time: 2019-07-20 08:28:08
Счетчик joomla