Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Раджу прочитати книгу Сесилії Джеймісон "Леді Джейн"

   Хочу розповісти про одну дуже цікаву книгу американської письменниці Сесилії Джеймісон «Леді Джейн». Це драматична повість про про восьмирічну дівчинку сироту Джейн. Усі її кликали леді Джейн, тому що у дитинстві її так називав покійний батько. Жила леді Джейн батьками на великому ранчо, у них було велике господарство. Все змінилося після смерті батька. Дівчині з мамою довелося покинути ранчо і поїхати в місто до родичів. Зовсім скоро дівчинку спіткала ще одна біда. Від важкої хвороби померла її мама. Дівчинку прийняла одна старша пані, яка жила з своїм сином.

 

   Та невдовзі та пані обкрала Джейн і вигнала дівчинку. Леді Джейн переїжджає у інше місто. Там дівчинка знаходить собі подругу та не надовго. Бо розвиваються детективні події, їх розшукує поліція. Багато гірких поворотів долі, усіляких таємниць та випробувань випадає на доля сироти леді Джейн. Вистояла вона завдяки стійкості характеру та милосердю людей.

   Врешті все стає на свої місця. Леді Джейн знаходять родичі, а стара пані помирає. Раджу прочитати книгу Сесилії Джеймісон "Леді Джейн". Книга є у нашій бібліотеці. Ця книга вчить нас, що ніколи не можна здаватися, а наполегливо долати всі труднощі на своєму шляху, як це робила леді Джейн.

Тетяна ПАВЛЮК, 7 клас