Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Казки люблять всі

   Казки люблять всі. Казки вчать. У казках відбуваються чудеса. Сьогодні у казку мандрували учні другого класу, вихованці Катерини Петрівни Турик. А вели їх юні казкарки Яна Петелюк з 4 класу, Ірина Лялик з 6 класу та Вікторія Савик з 9 класу. Ці учні багато читають казок та художньої літератури, завжди відвідують бібліотеку, а також займаються у гуртку журналістики. Вони написали свої казки. У Яни Петелюк це перша казка, називається вона "Як звірята потоваришували", Ірина Лялик писала казки у молодших класах, цього навчального року вона написала дві казки "Пригоди неслухняних сестричок" та "Як Оля дружбу зберегла". Більший досвід має Вікторія Савик, вона написала повість "Паперова країна", фантастичну історію "Планета zZz", детектив "Годинник". А сьогодні вона презентувала свою казку "Пригоди маленького Федька".

 

   

 

 

 

 

 

    Юні казкарки зачитали свої казки, розказали, як виникла ідея написання казки, як вибирали героїв, імена. Другокласники ділилися враженням про прослухані казки, про улюблених героїв, їхні вчинки, впізнавали їх по ілюстраціях. Обговорення проходило жваво та весело. Казки сподобалися школярам, вони аналізували їх, чітко розрізняли, де погані, а де добрі вчинки, котрі добрі герої. Улюбленцями стали: хлопчик Федько (з казки "Пригоди маленького Федька"), пес Цезар ("Як звірята потоваришували") та собачка Жулька ("Як Оля дружбу зберегла").

Марія ПАЛАГІЦЬКА, бібліотекар

Мою казку слухали другокласники 

   Сьогодні мені випала нагода презентувати свою казку "Пригоди маленького Федька". Разом зі мною, свої казки презентували Лялик Ірина з 6 класу і Яна Петелюк з 4 класу. Учні з 2 класу виявились неймовірно уважними слухачами. Мені дуже сподобалося спілкуватись з ними. Особливо було приємно почути, що їм подобається моя казка. Я була дуже щаслива. Я рада, що у мене була така можливість прочитати свою казку діткам. Мені дуже сподобалося!

Вікторія САВИК, 9 клас 

 Світлини Оксани КУЗЬМИ

5101569
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
462
14373
38324
5024224
112601
138073
5101569

Ваш IP: 18.215.159.156
Server Time: 2019-04-20 01:30:16
Счетчик joomla